Загрузка...
Нові шкільні пропозиції на 2015 - 2016 навчальні роки

Нові підручники та робочі зошити, розробки уроків та методичні посібники на 2015 - 2016 роки

Нові шкільні пропозиції на 2015 - 2016 навчальні роки

Центр навчально-методичної літератури підготував для Вас нові шкільні пропозиції. Чекаємо Ваших пропозицій.

Підручники для 1 класу - лідери продажів.

Практично добігає кінця навчальний 2014/2015 рік. Вже відбулися перші тести зовнішнього незалежного оцінювання, небагато часу залишилося і до державної підсумкової атестації. У весь цей час ми були поряд з Вами, намагаючись своєчасно і безперебійно забезпечувати Вас шкільною літературою.

Незаперечні лідери продажу за минулий навчальний рік – нові підручники для 1 класу за новою програмою 2012 року. Друге місце зайняли підручники для 2 класу. Взагалі шкільні підручники покупці дуже добре замовляли, незважаючи на те, що вони у нас безкоштовні для усіх школярів. Починаючи з нового навчального року - підручники вже не безкоштовні. Про це повідомив новий міністр освіти і науки України Сергій Квіт. І дійсно, це правда, та як будуть забезпечуватись малозабезпечені школярі, ми побачимо.

Також цікава інформація відбулась з посібниками державної підсумкової атестації 2015 року. Попри заяви представників міністерства освіти, що посібники скасовуються, їх друкували майже усі видавництва.

Новий навчальний рік. На що очікувати.

По перше, це нові підручники для 4-х та 7-х класів. Вже на решті закінчився всеукраїнський конкурс нових підручників. Вперше нові підручники обирали самі вчителі. Незабаром пройде процедура присвоювання грифів і видавці почнуть друкувати нові підручники. Коли це відбудеться поки що не відомо, сподіваємося що найближчим часом. Усі нові підручники вже представлені на нашому сайті і Ви вже можете ознайомитися з їх змістом. Ціни на нові підручники також ще не відомі. Орієнтовна ціна від 50 до 60 грн. Також не відомо коли точно з'являться робочі зошити та зошити для оцінювання і контролю знань, які входять у навчально-методичні комплекти до нових підручників. На часі ми не маємо навіть обкладинок.

Ми також попіклувалися про наших найменших друзів. Спеціально для них ми відкрили новий інтернет-магазин для самих маленьких "Розвивайко". В ньому Ви зможете придбати навчальну та розвивальну літературу від народження і до підготовки до школи.

Вступна компанія 2016 року.

Ще не закінчилася вступна компанія цього року, як ми вже думаємо про школярів, які будуть студентами у майбутньому. У розділі інтернет-магазину ЗНО-2016 вже можна придбати посібники для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання наступного року. Як вже відомо у наступному році у форматі ЗНО вже буде складатися не два, а чотири предмети. Вони об'єднають тести зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.

Усі новини вступної компанії 2016 року Ви можете прочитати у нашому магазині у розділі "Новини освіти" та нашому освітньому порталі за адресою osvitaua.in.ua.

Освіта.ua
10.01.2008

Загрузка...