Дистанційне навчання просуванню проектів в соціальних мережах від WebPromoExperts

Дистанційний курс «Ефективний SMM: просування проектів в соціальних мережах» від WebPromoExperts

Дистанційне навчання просуванню проектів в соціальних мережах від WebPromoExperts

Дистанційний курс «Ефективний SMM: просування проектів в соціальних мережах» спеціально розроблений для тих людей, які зацікавлені в розширенні свого бізнесу і виході на нові ринки збуту продукції. Багато хто з нас, вирішивши залучити нових користувачів на свої віртуальні ресурси, починають шукати їх скрізь, але тільки не в соціальних мережах. Це є неправильним підходом, адже останні здатні надати вам масу можливостей і ресурсів, але тільки при правильній роботі з ними. Якраз цього ви і зможете навчитися, записавшись на курс дистанційного навчання з просування проектів в соціальних мережах.

В першу чергу дану програму підготовки можна рекомендувати відвідати власникам бізнесу та підприємцям, менеджерам інтернет-проектів, маркетологам і початківцям SMM-менеджерам. Головні цілі курсу достатньо багатогранні і включають в себе надання всім слухачам практичного інструментарію щодо складання дійсно працюючої SMM-стратегії просування свого бренду в соціальних мережах; надання рекомендацій по правильному плануванню контентної стратегії; навчання методикам просування і роботи в найпопулярніших соціальних мережах світу; підготовка та запуск цільової рекламної кампанії, спрямованої на тих споживачів, які з більшою ймовірністю зацікавляться у вашій продукції; навчання основам аналітики, які укладатимуться в зборі та аналізі як позитивних, так і негативних відгуків на продукцію або ж послуги.

Чому вам варто вибрати саме дистанційне навчання?

По-перше, ви будете завжди перебувати під наглядом лекторів Академії, але при цьому ніхто не буде вас примушувати займатися в певний час або ж день тижня. Ви в повному праві самостійно організовувати свій навчальний процес і отримувати нові знання тоді, коли найбільшою мірою до цього схильні.

По-друге, дистанційне навчання жодним чином не відрізняється від стаціонару. Ви будете проходити ті ж самі теми, вирішувати аналогічні кейси та завдання, займатися виконанням схожих домашніх завдань. Більш того, будь-які питання і проблеми ви завжди зможете вирішувати на щоденних онлайн-семінарах, які регулярно проводяться з лектором, відповідальним за проведення курсу.

По-третє, куратор групи буде постійно підтримувати вас і вирішувати будь-які організаційні питання.

По-четверте, вартість дистанційного навчання в рази менше, ніж стаціонарного, тому на отриманні нових знань ви зможете ще і заощадити гроші.

За матеріалами: webpromoexperts.com.ua

Освіта.ua
01.02.2008

Загрузка...