Загрузка...
Де може працювати студент в Дніпропетровську
PR

Сучасне молоде покоління прагне якнайшвидше стати фінансово незалежним від батьків

Де може працювати студент в Дніпропетровську

Сучасне молоде покоління прагне якнайшвидше стати фінансово незалежним від батьків. Причин тому дуже багато. Іноді студентові потрібні гроші на оренду житла, купівлю нового телефону, відпочинок і так далі. Команда кваліфікованих фахівців спробувала розібратися, де ж можна відшукати роботу студентам без досвіду роботи.

В першу чергу варто уточнити, що згідно з діючим КЗоТ (стаття 188), без письмового дозволу батьків підліток має право працювати тільки з 16 років. При цьому всі ті, хто влаштувався працювати в 16-18 років, прирівнюються у своїх правах до повнолітніх, щоправда, у них є невеликі пільги в сфері охорони праці, відпусток, робочого часу і так далі.

Робота для студентів в Дніпропетровську найрізноманітніша. Так, фахівці на порталі Trud.com поділили усі пропозиції на дві великі групи: робота за фахом або ж некваліфікована праця. До останніх відноситься робота промоутером, кур'єром, різноробочим або ж дистриб'ютором косметики.

Робота промоутером має на увазі роздачу листівок і участь у всіляких промо-акциях. Крім того, студенти можуть проводити різні соцопитування. У такому разі вони можуть заробити від 100 до 200 гривень на день. Працювати кур'єрами можуть молоді люди, які відмінно знають місто. Таким співробітникам платять або за кожне замовлення або ж за тиждень роботи. Такі пропозиції не потребують багато часу - по 3-4 години на день.Пропозиції за фахом

Обдаровані студенти можуть підробляти за фахом. Найпростіший спосіб - писати контрольні і реферати для однокурсників. У такому разі величина заробітку безпосередньо залежить від унікальності тексту і відповідності виконання завдання.

Крім того, студенти в Дніпропетровську можуть підробляти репетиторами. Таким чином, можна заробляти до 100 гривень на годину.

За бажанням можна влаштуватися стажером у велику компанію. Більше того, без досвіду роботи можна працювати помічником бухгалтера або менеджером. У такому разі можна набратися досвіду ще під час навчання і працевлаштуватися відразу ж після закінчення ВНЗ.

Працювати програмістом або веб-розробником також можуть студенти, які ще не закінчили навчальний заклад. Багато компаній також можуть запропонувати учням роботу за посадою "системний адміністратор". У такому разі важливо мати необхідний рівень знань і умінь. Для багатьох фірм важлива відповідальність, пунктуальність і уміння схоплювати на льоту.

Освіта.ua
29.01.2008

Загрузка...