Табачник увидел позитив во всех законопроектах о высшем образовании

Министр образования предлагает создать рабочую группу из авторов трех законопроектов о высшем образовании, которая должна объединить лучшие нормы из всех предложенных вариантов

Табачник увидел позитив во всех законопроектах о высшем образовании

Такую инициативу министр образования и науки Дмитрий Табачник высказал в эфире Первого национального, отвечая на вопрос о трех вариантах законопроектов о высшем образовании, которые были зарегистрированы в ВР и рассмотрены 27 февраля во время слушаний в парламентском комитете по вопросам науки и образования.

"Я хотел бы, чтобы мы отошли от политизации", - сказал министр.

"Хочу сказать, что в каждом проекте есть позитивные вещи. Один проект предоставляет гораздо больше прав студенческому самоуправлению, практические все говорят о возможности оперирования заработанными средствами", - отметил Табачник.

"Поэтому предложение министерства и на парламентских слушаниях, и направленное в комитет было очень простое – создать рабочую группу из авторов трех законопроектов и попытаться спокойно без лишних эмоций, без сравнения политической принадлежности тех или иных авторов, из каждого законопроекта взять лучшие вещи", - заявил министр Табачник.

Он также выразил убеждение, что все законопроекты направлены на повышение качества высшего образования.

Как известно, в настоящее время в парламенте зарегистрированы три законопроекта "О высшем образовании". В конце декабря, свою версию законопроекта зарегистрировали депутаты от ПР Калетник, Кивалов и Сорока.

В январе три оппозиционные парламентские фракции, за подписями Яценюка, Тягнибока и Кличко, внесли в парламент оппозиционный вариант проекта закона "О высшем образовании".

А законопроект, который был разработан рабочей группой под руководством ректора КПИ Згуровского, после невыполнения предвыборного обещания Азарова, был зарегистрирован в Верховной Раде народным депутатом Балогой.

Освіта.ua
28.03.2013

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
википедия
Чому ректори підтримують законопроект від депутатів-регіоналів?Подробный ответ здесь http://tyzhden.ua/Society/75226
википедия
paroles,paroles,paroles..(слова,слова,слова...).Ну никак ккс-проект не идет,уже не знают,как изворачиваться!))))
оксана
Хочеться вірити, що найближчим часом все дійде до логічного завершення, І ВУЗИ перейдуть на якісно-новий, високий рівень освіти.
Виталий Бабенко
как в песне "я его слепила из того, что было, а потом, что было, то и полюбила"!! не умеете работать не беритесь, сначала на чем-нибудь простеньком потренируйтесь, а потом уже на проекты законом замахивайтесь!!! да, и зачем изобретать колесо, если у КПУ есть хорошая антикризисная программа, там и развитие высшей школы, берите и пользуйтесь!!!
nika
Цікавилася усіма трьома законопроектами, скласти із них один - хороша ідея, але мені, як студентці найбільше сподобався законопроект Калетніка, Ківалова та Сороки, студенти матимуть більше прав та можливостей. Тепер із закінченням політизації, будем надіятися, що наша освіта зімиться і ми досягнемо європейського рівня.
Sem Smeshna
це непогана ідея скласти один законопроект із трьох, взявши тільки позитивні моменти з кожного...я вважаю, особливу увагу потрібно звернути на законопроект Ківалова,Сороки та Калетніка, оскільки це люди, які стикаються щоденно із проблемами студентів та освіти
Андрій
Для Sem Smeshna: кідаловські холуї не сплять!
Комментировать
dissector
Знов суцільна ботва!Це так типово для ригів.У мене таке враження,що головна мета-скасування ЗНО.Зрозуміло,хто в цьому зацікавлені!
Андрій
Для dissector: якщо вони спробують відмінити ЗНО, то Кідалову з Калетником потрібно буде квитки завчасно купляти...щоб встигнути мимо вил протиснутись..
Комментировать
олена
Було б дуже добре аби дійсно відійшли від політизації , вивчили усі запропоновані законопроекти , вибрали найкраще , пішли на компроміс і прийняли закон , який спрямований на підвищення якості освіти.
nyta
нарешті закінчиться політизація законопроектів! Дійсно, правильно буде вибрати найважливіші, найпозитивніші сторони з кожного законопроекта
Марина Журавлева
нужно законы писать нормальные и эффективные, а не потом собирать в кучу, что понравится. хотя откуда вам знать, как законы пишутся? вы что туда работать ходите?
Виталий Иванов
Правильно, буде добре, якщо із 3 законопроектів виберуть найкраще і створять нормальний закон про вищу освіту.
varvara
Буде добре, якщо вони за основу візьмуть найкращі аспекти з законопроектів. Надіюсь, що приймуть правильне рішення і відмінять ЗНО!
Андрій
Для varvara: ви мабуть донька позашлюбна донька бандюковича, бо тільки мажори мріють про відміну ЗНО....бо дурні.....
future
Тести - це не показник знань! Відколи ввели ЗНО, люди взагалі перестали думати, проте досконало навчилися ставити хрестики, іноді, навіть не читаючи запитання!!!! Тому я за зменшення ролі ЗНО та впровадження вступних екзаменів. Як на мене, саме це нововведення допоможе якнайкраще розкрити здібності абітурієнтів. Адже тести тестами, але саме практика допоможе показати реальний рівень освіченості. Вважаю, що тестова форма оцінювання навчальних досягнень не є найбільш ефективною та об’єктивною. Доля випускника повинна залежати лише від його багажу знань, умінь та навичок, а не від кількості правильно набраних відповідей!
Комментировать
Ника
Не думаю, що "ліпити" - це гарна їдея, мені здається, що треба було зупинитися на одному законопроекті, прийняти його і внести в нього необхідні зміни. На мою думку, це зайняло б набагато менше часу, а результат був би той самий.
Алекс
Якщо з'єднають законопроекти і візьмуть із них саме важливе, то думаю ніхто проти не буде.