Пик вступительной кампании прошел, - Минобразования

В Министерстве образования отмечают, что большинство абитуриентов уже подали документы в приемные комиссии вузов

Пик вступительной кампании прошел, - Минобразования

По данным департамента высшего образования профильного министерства, по состоянию на 20 июля участие во вступительной кампании приняли 484 000 абитуриентов. Пользуясь правом подачи документов в несколько высших учебных заведений, абитуриенты подали почти 1 млн 430 тыс. заявлений.

Подавляющее число заявлений подано абитуриентами, которые поступают на обучение для получения образовательно-квалификационного уровня бакалавра.

"Только за минувшие сутки поступающие подали 92 673 заявления. Как видим, вступительная кампания проходит активно. Хотя уже сейчас можно говорить, что пик вступительной кампании прошел", - считает заместитель директора департамента высшего образования Николай Фоменко.

Он отметил, что наибольшее количество поданных заявлений зарегистрировано 11 июля, когда в течение дня в высшие учебные заведения было подано более 146 тысяч заявлений.

"Думаю, что до конца вступительной кампании такой активности уже не будет. Основная часть желающих поступить уже направили документы для участия в конкурсном отборе", - отметил Фоменко.

Стоит отметить, что 17 июля был завершен прием документов от поступающих, которым необходимо проходить творческие конкурсы в вузах. В пятницу 20 июля завершается срок подачи документов от абитуриентов, которые должны сдавать вступительные экзамены. Согласно со сроками вступительной кампании, творческие конкурсы и экзамены будут проходить до 31 июля.

Прием документов от всех других категорий абитуриентов, которые поступают в вузы на основе полного общего среднего образования и сертификатов ЗНО, будет проходить до 31 июля.

1 августа все высшие учебные заведения страны должны обнародовать первые рейтинговые списки, с указанием лиц рекомендованных для зачисления в вуз на бюджетную форму обучения. Списки должны включать рейтинговый балл и рейтинговое место каждого абитуриента.

Не позднее 11 августа вузы Украины должны издать приказы о зачислении абитуриентов на бюджетную форму обучения.

Подробнее о формировании рейтинговых списков абитуриентов и сроках зачисления на обучение см. в статье Сроки вступительной кампании 2012 года.

Освіта.ua
20.07.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Мислитель
хтось знає точно що буде після того, як подаш документи в ВУЗ в 1 хвилі, а то одні говорять, що після зарахування в цей ВНЗ тебе викреслять із інших списків, інші наоборот - зможеш забрати заяву (як хочеш) із цього ВУЗу і поступити в інший по 2-3 хвилі. Так хто говорить правду?
Виолетта
Для Мислитель: вот вот!! мне тоже интересно очень. что делать вообще? и можно ли так?)
Риммка
Якщо тебе зарахували до ВНЗ за першою хвилею, то з усіх інших рейтингів Ви автоматично вилітаєте. До речі, Вас зараховують тільки із Вашої згоди, тому можете чекати і другу, і третю хвилю, але в конкурсі цього ВНЗ в якому пройшли за першою хвилею Ви вже НЕ приймаєте участі.
Комментировать
житель Івано-Франківська
Що краще "Львівська політехніка" чи ІФНТУНГ?
Леонід
Для житель Івано-Франківська: http://www.osvita.org.ua/abitur/entrance/ratings/25.html http://www.osvita.org.ua/abitur/entrance/ratings/37.html
Комментировать
Кптфх
Подскажите пожалуйста есть ли какой-нибудь сайт где написаны все условие работы этих трёх волн зачисления, потому что я не совсем разобрался как эта система работает(
Шелдон
Для Кптфх: http://www.osvita.org.ua/articles/992.html
Кптфх
Спасибо
Комментировать
Ronan
Привіт усім ! У мене виникло таке запитання: якщо після третьої хвилі на факультеті залишаються державні місця то вони заповнюються тими, хто не потрапив у ці три хвилі далі за рейтингом після 11 серпня?
Шелдон
Для Ronan: 11 серпня приймають усіх, хто подав оригінали, якщо є ще вільні місця ("Є маленька хитрість: ті, хто в жодну з перерахованих вище хвиль не потрапив, але дуже хоче на бюджет, може зробити наступним чином: - подаєте оригінали документів до 10 серпня і чекаєте вечора цього самого 10-го серпня. В цей день приймальні комісії мають остаточно визначиться з тим, кого вони беруть на бюджет. Тому що 11-го вони вже мають починати набирати контрактників, і повинні до цього часу повністю заповнити бюджетні місця (або - повернути "невикористані місця" назад міністерству, що для ВНЗ дуже погано). А найпростіше заповнити невикористані бюджетні місця - запропонувати їх "першим непрохідним" з поданими оригіналами документів. Не факт, що це спрацює, але можете спробувати." - взято із http://www.osvita.org.ua/articles/992.html)
Ronan
Щиро вдячний!
Комментировать
Леся
Підкажіть. Мені зателефонують з університету і повідомлять, що я маю право подавати оригінали документів чи як я повинна дізнатися?
Шелдон
Для Леся: "Дізнатися про своє щастя можна наступним чином: - Приїхати до ВНЗ і подивитися на стенд (найнадійніший спосіб); - Зайти на сайт і подивитися там список рекомендованих до зарахування (не факт, що всі ВНЗ розмістять списки у себе на сайті); - Отримати від ВНз SMS-ку, телефонний дзвінок або e-mail з радісною новиною (лише "найпросунутіші" ВНЗ)." матеріал взятий із http://www.osvita.org.ua/articles/992.html
Леонід
Для Леся: Ще у персональному кабінеті. Заява змінює статус на "рекомендовано до зарахування". Принаймні так там написано.
Комментировать
Миллер
Наприклад, якщо абітурієнт подав копії документів на 15 спеціальностей (5 вузів по 3 спеціальності) і за результатами перших рейтингових списків (які будуть оприлюднені 1 серпня) пройшов на бюджет в один із ВУЗів, а в інший ВУЗ також потрапив на бюджет, але вже за результатами других або третіх списків (5 або 8 серпня), чи має він право забрати документи (оригінали) з того вишу, куди він здав їх до 5 серпня і здати в інший, більш бажаний ВУЗ? Адже, якщо з 1 по 5 не надати оригіналів, можна втратити право навчатись безкоштовно, тому доведеться здавати відразу, а раптом потім з'явиться шанс навчатись у кращому виші?
bms
Для Миллер: Якщо тебе ще не зарахували на бюджетну форму навчання то проблем забрати доки не буде.. ну а якщо вже зарахували то буде трохи тяжче.
Комментировать
АК
Треба вчитись,вчитись і ще раз вчитись...(бо роботи всеодно не буде!)
Маруся
И ни одного коммента...
Наташа
Для Маруся: Всі чекають результатів!
Маруся
Для Наташа:Ага,боятся спугнуть такие новости.Видимо все уже все подали.
Комментировать