Вузы должны опубликовать правила приема абитуриентов до 9 декабря

Министерство образования обратилось к руководителям высших учебных заведений с просьбой опубликовать согласованные правила приема

Вузы должны опубликовать правила приема абитуриентов до 9 декабря

В письме профильного министерства, которое адресовано руководителям вузов, отмечается, что в связи с тем, что министерством завершено согласование правил приема, вузам необходимо обнародовать их на официальных web-сайтах и информационных стендах приемных комиссий.

Опубликование условий приема должно способствовать информированию абитуриентов и общественности про особенности вступительной кампании 2012 года.

Учитывая это, министерство просит опубликовать правила приема не позднее 9 декабря 2011 года.

Отметим, что после опубликования правил приема в каждый вуз, абитуриенты получат информацию об основных параметрах поступления в учебное заведение, в т.ч. необходимых тестах ЗНО для поступления на выбранную специальность и других особенностях процедуры зачисления на обучение в высшие учебные заведения в 2012 году.

Напомним, что приемные комиссии начнут прием документов от абитуриентов 2 июля, этому будет предшествовать проведение внешнего независимого оценивания достижений выпускников школ. В соответствии с утвержденным календарным планом проведения тестирования, ЗНО-2012 начнется 15 мая.

Освіта.ua
02.12.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Іванівна
Минулого року міністерство освіти скоротило кількість місць державного замовлення у вишах на 40-45%, тобто, у 2011 р. державних місць було на 40-45% менше, ніж 2010-го. Це пов'язувалося з малою кількістю абітурієнтів у 2011 порівняно з іншими роками (усього 190 тис). У 2012 році абітурієнтів буде удвічі більше, десь 350-360 тис, а квоти на держзамовлення не збільшили. ЧОМУ?????? До кого звертатися з цим питанням? І якщо 2011 року був недобір студентів, то 2012-го їх буде величезний перебір, а ще коли врахувати нахабство пільговиків, котрі зі своїми мінімальними балами теж пхаються на держмісця, щоб згодом на першій-другій сесії вилетіти... Хай тоді у найпрестижніші виші пільговиків не беруть! Люди, де справедливість? Де совість у нашого міністра освіти? У якому місці вона в нього пришита?
читач
Для Оксана Іванівна: У 2012 році змінились правила вступу до всіх ВНЗ: мінімальна кількість балів сертифіката для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, чи за співбесідою по профільних предметах має бути не меньше 140 балів. А крім того у ВНЗ і без цього мають можливість збільшувати мінімальну кількість балів по профільних предметах, що і було у престижних ВНЗ. Тож в 2012 році більше випускників, а вступників до ВНЗ, не обов’язково, буде більше.
макс
Для Оксана Іванівна: хто тобі сказав що не поновили?))бюджету так само як в 2010р)))якщо не поновлять то взагалі приберуть...ну і за рахунок підвищення прохідного балу різко скоротиться к-ть вступників (наприклад: на моєму потоці десь чоловік 30-40 ненабрало у 2010р 140 б по історії)
Маргарита
Для читач: Точно, в моєму ВУЗі ще в 2008 мінімальна кількість балів з математики була 175. А бюджетних місць що тоді було 20, що і в 2011.
Комментировать
ЛИСЯК АЛІНА
Я НАВЧАЮСЯ НА СТАЦІОНАРІ В ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ. В цьому році ще раз хочу здати ЗНО.Має право мій ВУЗ надати оригінали документів мені на час здачі ЗНО?
читач
Для ЛИСЯК АЛІНА: А які оригінали з університету треба на час здачі ЗНО? Паспорт не в університеті, а копія документа про повну загальну середню освіту, невже не залишилась після вступу?
Комментировать