В 2020 году студентами стали 3,5 тысячи ветеранов

Минветеранов заключило договор о сотрудничестве и взаимодействии с 21 учреждением высшего образования

В 2020 году студентами стали 3,5 тысячи ветеранов

В 2020 году в разные заведения предвысшего и высшего образования поступили почти 3,5 тысячи ветеранов и 4 тысячи детей участников боевых действий.

Об этом сообщил заместитель министра Министерства по делам ветеранов Игорь Безкаравайный.

По его словам, налаживание сотрудничества с учебными заведениями по профессиональному обучению и переподготовке ветеранов будет способствовать успешному возвращению их к мирной жизни в обществе.

«Именно для того, чтобы создать благоприятные условия для получения образования ветеранами и членами их семей и обеспечить успешную социальную реадаптацию защитников, в прошлом году Минветеранов заключило договор о сотрудничестве и взаимодействии с 21 учреждением высшего образования», - подытожил Безкаравайный.

Кроме того, в рамках бюджетной программы министерства, в течение 2020 года профессиональное обучение прошли более 3,7 тысяч человек среди участников АТО/ООС и пострадавших участников Революции Достоинства.

Освіта.ua
07.04.2021

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Я
Не можу зразуміти, чому тих хто воював на Донбасі називають ветеранами? Згідно Вікіпедії - "Ветеран (лат. veteranus — від «vetus» — старий) — професійний вояк, який відслужив визначений термін в армії. " Якщо ветерани - то старі люди, то хто пішов вчитися? Молоді? ТО до чого тут ВЕТЕРАНИ?
Галина
Для Я: ті хто воював на Донбасі і є "професійними вояками, які відслужили визначений термін". Строковиків на війну не посилають. Посилають тих, хто підписав контракт на певний термін. Підписаний контрак і робить їх на цей період професійними вояками (навіть солдат, а не лише офіцер - це професія). До віку це жодного відношення не має, старими можуть бути хіба "ветерани праці"
Влад
Хто належить до ветеранів війни? Які розміри допомоги, інших виплат і вартості подарунків, що надаються ветеранам війни з нагоди святкування Дня Перемоги, не підлягають обкладенню прибутковим податком з громадян і на які не нараховуються внески (збори) до фондів соціального страхування? Згідно із Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22.10.93 р. N 3551 ( 3551-12 ) (із змінами і доповненнями) ветеранами війни вважають: - учасників бойових дій і прирівняних до них осіб; - інвалідів війни і прирівняних до них осіб; - учасників війни і прирівняних до них осіб; - осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; - осіб, на яких поширюється чинність зазначеного вище Закону.
Комментировать