Преподаватели из США посетили ВМУУ

Мастер-классы и презентации были посвящены критическому мышлению и честности

Преподаватели из США посетили ВМУУ

Один з найвидатніших американських діячів журналістики Едвард Р. Марроу, який здобув заслужене визнання у США, Канаді та Великії Британії своєю чесністю та правдивістю у доборі й доставці до читачів новин, так визначав своє професійне кредо теле- й радіожурналіста: «Для того, щоб бути переконливими, ми повинні бути правдоподібними; щоб бути правдоподібними, ми повинні заслуговувати на довіру; щоб заслуговувати на довіру, ми повинні бути правдивими».

Саме найважливішим для шкільної та студентської молоді України проблемам критичного мислення, чесності, правдивості, високої професійності та наполегливості у досягненні цілей були присвячені майстер-класи й презентації групи американських викладачів з University of Minnesota Crookston (UMC), які відвідали Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні з робочим візитом.

Обидва університети-партнери приділяють значну увагу навчанню молоді своїх країн основ критичного мислення, що в широкому розумінні є збудженням інтелекту до вивчення самого себе, оточуючого світу, формування характеру та світогляду. Критичне мислення за своєю суттю є інтелектуально цілеспрямованим й дисциплінованим процесом активної та вмілої концептуалізації, застосування, аналізу, синтезу та оцінки інформації, що отримується або генерується завдяки спостереженню, досвіду, відображенню, міркуванню або повідомленню. Результати критичного мислення використовуються як керівництво для довіри та дій.

У своїй зразковій формі критичне мислення засноване на універсальних духовних цінностях, серед яких: ясність, точність, правильність, логічність, послідовність, актуальність, достовірність,  доказовість, обґрунтованість, вагомість причин, глибина, широта, справедливість і чесність. Тому всі економічно розвинені демократичні країни з дитинства і протягом усього життя навчають своїх громадян критично мислити, вести етичний бізнес, будувати приватне життя на принципах моралі та справедливості.

Американський фахівець Університету Міннесоти з академічного письма та критичного мислення Христина Грей (у період 1998-2000 рр. – стипендіат програми Фулбрайт у Києві, протягом 15 років викладала курси з англійської мови та критичного мислення, яка викладала в університетах на Філіппінах, у Китаї, Киргизії, Казахстані та Україні, автор кількох історичних книг видавництва Arcadia Press про рідне місто Крукстон, поділилась своїми напрацюваннями під час майстер-класів і презентацій в ВМУУ, НПУ імені Драгоманова, на семінарі з академічної чесності в межах Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, організованому  Американською радою з міжнародної освіти в Україні, та під час Міжнародного спеціалізованого освітнього ярмарку «Освіта і кар’єра – 2017» в Українському домі.

Мартін Лютер Кінг зазначав: «Усередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал». Анатоль Франц підкреслював: «Коли людина мислить, вона має сумнів, але вона впевнена, коли діє». Сенека Луцій Анней уважав: «Усі люди однакові по суті, усі однакові по народженню, поважний той, хто чесний по природі». Ці вислови великих людей підкреслюють необхідність критичного мислення, честі та правдивості в житті кожного.

ВМУУ спільно із зарубіжними партнерами систематично проводить майстер-класи та спеціальні навчальні семінари з критичного мислення, бізнес-англійської мови, міжнародного бізнесу та міжнародних економічних відносин як для своїх студентів, так і для студентів та учнів середніх шкіл міста Києва й усієї України. Ми щиро запрошуємо всіх зацікавлених у ґрунтовній міжнародній освіті до нас на навчання, семінари, майстер-класи та інші заходи.

Адреса і контакти: Україна, вул. Тургенєвська, 8/14.

Teл./факс: (+380)-44-486-06-66; тел.: (044) 236 19 16, (044) 236 19 497, моб.: (050) 331 42 95.

e-mail: wiuu@wiuu.кiev.ua, www.wiuu.edu.ua.

Олександр Романовський, професор, ректор ВМУУ

Більше про університет

Освіта.ua
18.04.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев