Олимпиада по деловому английскому языку

18 марта Висконсинский международный университет проведет олимпиаду по деловому английскому

Олимпиада по деловому английскому языку

Про переваги навчання у ВМУУ розповідає Артур Стригун – студент І курсу спільної програми Менеджмент та міжнародної програми ВВА, переможець Всеукраїнської олімпіади з ділової англійської мови.

Минулого року я закінчував школу і переді мною, як і перед іншими випускниками, стояло завдання обрати навчальний заклад для подальшого навчання. Саме тоді я дізнався про Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» ВМУУ.

Головною перевагою цього закладу є те, що предмети викладаються двома мовами - українською та англійською, а після закінчення навчання кожен студент має змогу отримати два дипломи: український та американський – за порівняно невисокими цінами.

Кожної весни ВМУУ проводить олімпіаду з бізнес англійської мови, переможці якої мають можливість отримати безкоштовне навчання або значні знижки. Олімпіада проводиться за рахунок університету, безкоштовно для учнів. Цього року вона відбудеться 18 березня.

Кожен бажаючий може зареєструватися та випробувати свої сили. Я також вирішив узяти участь в олімпіаді та отримав 50% знижку на навчання за третє місце в олімпіаді. Під час олімпіади мене приємно вразило, що самі студенти з ентузіазмом допомагали її проведенню та згодом охоче відповідали на запитання щодо університету. Усі ці фактори вплинули на моє рішення навчатися саме у ВМУУ.

З перших же днів перебування у ВМУУ почуваєш себе частиною великого колективу, викладачі ставляться до студентів з повагою, студенти старших курсів - з підтримкою, а однокурсники – по-товариськи. Кожен розуміє, навіщо навчається і чого хоче досягти.

На першому ж тижні університет влаштовує екскурсію на одне з великих міжнародних підприємств України. Це допомагає усвідомленню ролі менеджменту, який згодом викладається в університеті. Також до ВМУУ запрошуються цікаві іноземні спікери, які мають значний досвід роботи у сфері економіки та менеджменту, розповідають про різноманітні можливості для випускників університету в бізнесі.

Усі предмети цікаві, лекції викладаються в доступній формі. Під час занять кожному надається шанс поділитися своєю думкою, вести полеміку на тему лекції.

ВМУУ надає своїм студентам змогу з першого ж року спілкуватися з бізнесовими колами, брати участь у круглих столах Верховної Ради України, допомагати на бізнес-форумах. Я, наприклад, мав нагоду бути учасником круглого столу Верховної Ради України, присвяченому питанням інвестиційного клімату Львівської області, допомагати учасникам українсько-хорватського та українсько-єгипетського бізнес-форумів.

ВМУУ спільно з МОН України та Київською міською державною адміністрацією організовують міжнародні науково-практичні семінари та конференції з проблем міжнародної економіки та освіти за участю українських, китайських, британських, американських та німецьких фахівців. Проводяться також англійською мовою студентські конференції з міжнародної економіки, бізнесу, менеджменту.

Навчання у ВМУУ - для амбітних людей, що прагнуть реалізувати свій потенціал, відкрити свій бізнес, працювати у великій вітчизняній чи іноземній компанії.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.03.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев