Киевский славистический университет: не просто вуз
PR

Абитуриенты стоят перед выбором: куда пойти учиться, чтобы получить не только диплом, но и знания

Киевский славистический университет: не просто вуз

Сьогодні абітурієнти стоять перед непростим вибором: де здобувати освіту так, щоб отримати не лише диплом, але й знання, де навчальний процес буде захопливим, а викладачі стануть справжніми наставниками, де будуть чудові умови як для навчання, так і для відпочинку. Вищий навчальний заклад, який видає не просто папірець про освіту, а випускає конкурентних на ринку праці, висококваліфікованих фахівців, – це Київський славістичний університет. З 1993 року цей заклад успішно закінчили більше 50 тисяч спеціалістів за різними напрямами. Сьогодні випускники КСУ – це першокласні журналісти, дипломати, філологи, перекладачі, історики та фахівці в багатьох інших сферах. За 23 роки своєї діяльності Київський славістичний університет став одним із найпрогресивніших приватних вишів.

Система навчання КСУ спрямована, в першу чергу, на здобуття професійних знань та вмінь. Окрім теорії, студенти з перших курсів отримують практичні навики роботи за своєю спеціальністю і відповідний досвід роботи. Куратори-наставники завжди готові допомогти порадою. Викладачі Київського славістичного університету застосовують новітні та нестандартні підходи до викладання, завдяки чому уся група засвоює потрібний матеріал. Крім того, в КСУ практикується індивідуальний підхід до кожного студента – можливість, яка відсутня в інших вишах. Така методика дає результати, оскільки після закінчення університету випускники Київського славістичного університету завжди затребувані на ринку праці.

Київський славістичний університет – це сучасні аудиторії та новітні методи навчання, високопрофесійні викладачі та активна студентська спільнота, цікаві заходи та фахові конференції.

КСУ здійснює підготовку фахівців за напрямами «Журналістика», «Міжнародні відносини», «Туризм», «Історія» та «Філологія» (українська, російська, польська, болгарська, чеська, новогрецька, англійська та німецька мови) за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» і кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі. Випускники отримують диплом державного зразка.

Журналістика

Київський славістичний університет славиться фаховою підготовкою журналістів. Випускники КСУ працюють на центральних та регіональних телеканалах, національних та регіональних газетах, на радіо та в Інтернет-ЗМІ. Вони знаходять себе у PR та зв’язках з громадськістю, стають чудовими прес-секретарями. КСУ готує справді універсальних журналістів та надає підготовку у всіх сферах цієї професії. Наші студенти з перших занять стають репортерами, аналітиками, газетярами – залежно від вибору та вподобань. Щороку на студентську конференцію та для обміну досвідом, перейняття кращих західних практик в Київський славістичний університет приїжджають студенти та молоді науковці з країн Європи. У КСУ є можливість суміщати навчання із неповною зайнятістю на роботі. Після проходження практики у медіа, наших студентів запрошують залишитися там працювати - це ще один доказ, що випускники КСУ – затребувані на ринку праці.

Міжнародні відносини

Одна з найпрестижніших спеціальностей Київського славістичного університету. Окрім володіння декількома мовами, студенти КСУ отримують ґрунтовні знання у сферах міжнародних процесів, політики, економіки, історії, географії, культури та мистецтва. Випускники університету за цим напрямом мають можливість працювати у дипломатичних посольствах та місіях, відділах міжнародних зв’язків державних органів влади, міжнародних компаніях, а також перекладачами та аналітиками у різних сферах.

Історія

Кафедра історії Київського славістичного університету славиться своїми ґрунтовними підходами до сучасних викликів цієї сфери. Студенти під керівництвом фахових викладачів проводять власні дослідження, пишуть наукові роботи, беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, є дописувачами у серйозні історичні видання. Випускники КСУ отримують різнобічну та глибоку гуманітарну освіту завдяки чому працюють не лише істориками в навчальних закладах, але й знаходять себе на телебаченні, у політиці, PR, аналітичних центрах та бізнесі.

Філологія (мова та література)

Київський славістичний університет готує висококваліфікованих фахівців за напрямами підготовки українська, російська, польська, болгарська, чеська, новогрецька, англійська, німецька та інші мови. Студенти КСУ мають можливість проходити стажування у кращих компаніях України, їздити на навчальні проекти за кордон для вдосконалення обраної мови та набуття практичних навичок у мовному середовищі. Випускники КСУ працюють не лише філологами, вчителями та викладачами, але й редакторами, коректорами, перекладачами та стають фахівцями в суміжних сферах. Виш робить акцент на володіння розмовною та літературною мовою, адже саме ці навики найбільше цінуються роботодавцями.

Туризм

Кафедра туризму Київського славістичного університету дає знання як у сфері управління, психології та менеджменту, так і у сфері вивчення мов. Випускники цієї кафедри також отримують знання у царині світової культури, мистецтва, країнознавства та літератури. Наші студенти проходять практику у туристичних агенціях та міжнародних компаніях. Київський славістичний університет дає можливість студентам, що навчаються за напрямом «Туризм» подорожувати світом та проходити стажування за кордоном.

Для студентів усіх спеціальностей проводяться безкоштовні майстер-класи провідних українських та іноземних фахівців, влаштовуються змагання та конкурси, дебати та ток-шоу, завдяки чому студенти КСУ завжди розуміють останні тенденції розвитку їхньої сфери.

Який би фах не обрав майбутній студент, Київський славістичний університет надасть міцний фундамент освіти, завдяки чому кожен випускник зможе реалізувати себе та втілити набуті навики у практичному житті. КСУ – це унікальне поєднання передових технологій, висококваліфікованих викладачів, відповідної матеріальної бази та можливостей для розвитку.

Керівництво Київського славістичного університету заохочує усі студентські ініціативи та активності, створює простір для особистісного та професійного розвитку, оскільки крокує в ногу з часом і намагається відповідати усім сучасним викликам.

«Для нас кожен студент КСУ – неймовірно талановитий. Дуже часто абітурієнти, які обирають наш виш, навіть не здогадуються, якими талантами вони володіють. Наше завдання – допомогти розкрити їх талановитість, допомогти опанувати обрану спеціальність, здобути знання, а головне - допомогти знайти їм своє місце в житті», – розповідає Ірина Шпаковська, член Наглядової Ради Київського славістичного університету. – Ми працюємо над тим, щоб кожен студент почував себе комфортно в університеті, розвивався та врешті решт став справжнім фахівцем своєї справи. Найкращим доказом нашої успішності є результати наших студентів», - додає вона.

Колектив університету – це одна велика сім’я, де панує розуміння та повага. Київський славістичний університет – чи не єдиний виш в Україні, де найкращі викладачі України практикують індивідуальний підхід до кожного студента.

Якщо ти хочеш:

  • стати крутим фахівцем,
  • отримати прикладні знання,
  • отримати диплом державного зразка,
  • провести незабутні студентські роки,
  • здобути нових друзів та крутих наставників,

тоді тобі до нас! Обирай свою спеціальність та вступай у Київський славістичний університет! Тебе чекає наша дружня сім’я!

Приєднуйся до команди Київського славістичного університету – ставай кращим уже сьогодні!

Більше про університет

Освіта.ua
02.06.2016

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев