Чи обов’язково подавати аргументи в одному місці?

Чи обов’язково аргументи подавати разом в одному місці відразу після тези.

Умовою відкритого тестового завдання не передбачено жорстко фіксованого місця для аргументів, а отже, при перевірці власних висловлень екзаменатори не зважають на те, де подаються аргументи – усі поряд (разом в одному місці) чи розосереджено по тексту (наприклад, відмежовані один від одного прикладами чи прикладами й мікровисновками).

Практика показує, що дуже часто автори власних висловлень намагаються усі можливі аргументи розташувати в одному місці – відразу після тези. Такий варіант цілком можливий, однак має недоліки, а саме:

1)      авторові власного висловлення важко розмежувати власні аргументи, зрозуміти, де закінчився один аргумент і почався інший;

2)     авторові власного висловлення дуже легко можна буде заплутатися у власній аргументації;

3)     авторові власного висловлення надалі буде складніше вводити приклади, оскільки до кожного прикладу треба буде додавати якісь фрази про те, що цей приклад ілюструє.

Утім кожен автор вільний вибирати. Головне, щоб аргументи були! І дуже важливо, щоб аргументи знаходилися не перед тезою й не в тезі, а десь після неї, оскільки їхня безпосередня функція – посилювати думку, висловлену в тезі.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Збірник для підготовки до власного висловлення створено Освіта.ua відповідно до діючих вимог до написання власного висловлення на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Копіювання та розміщення матеріалів збірника на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
15.12.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев