Опубликованы правильные ответы теста второй сессии ВНО по украинскому языку

Центр оценивания опубликовал правильные ответы на задания теста второй сессии внешнего независимого оценивания по украинскому языку и литературе

Опубликованы правильные ответы теста второй сессии ВНО по украинскому языку

Тестирование участников второй сессии по украинскому языку и литературе было проведено в четверг, 6 июня.

После определения результатов каждого участника, полученные абитуриентами тестовые баллы, будут конвертированы в шкалу от 100 до 200 баллов.

Во время объявления результатов ВНО по украинскому языку и литературе будут опубликованы две таблицы соответствия количества тестовых баллов оценке по шкале 100-200 баллов, отдельно для первой и второй сессии. Соответственно рейтинговая оценка будет отображать место абитуриента среди результатов других участников тестирования каждой сессии.

Результаты ВНО по украинскому языку и литературе будут объявлены после проверки всех тестовых работ участников тестирования. Для определения результатов потребуется 18-20 дней, о дате объявления результатов будет сообщено дополнительно.

Правильные ответы на задания теста второй сессии по украинскому языку и литературе см. в разделе Ответы на ЗНО.

С целью ориентировочного расчета полученного результата, абитуриенты могут воспользоваться критериями оценивания тестовых заданий и ориентировочно вычислить собственный балл ВНО по 200-балльной шкале прошлого года.

Для получения информации о ходе внешнего тестирования в Украине в 2013 году присоединяйтесь к группе "Абитуриент 2013" Вконтакте и странице Освіта.ua в Facebook.

Освіта.ua
07.06.2013

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Ми, абітурієнти 2013 року, вважаємо неправильними запропоновані вами відповіді до запитань 30 та 31, які було надруковано у завданнях другій сесії тесту ЗНО з української мови та літератури. Завдання можуть нести у собі двоякий сенс, збивати з пантелику, адже мають кілька буквально однакових варіантів. Ми, як і, власне, ви, не можемо знати, що саме хотів висловити автор у своїй статті, тож завдання 30 та 31 вважаємо некоректно поставленими. Велике прохання розібратися у цій ситуації, бо, можливо, саме ці два запитання можуть зруйнувати долі багатьох людей. З повагою, громада!"
Іра
Друзі! Багато людей на згодні з відповідями ЗНО (друга сесія) щодо тексту про Вікіпедію. Далі цитата з сайту освіта.юа: "А як щодо "скриньки Пандори"(30) - у самому тексті принаймні тричі фігурує "доступність" та "доступ"! 31-ше завдання - відповідь була вже у самому ж реченні про "антиелітаризм" - варіант про відсутність поваги до експертів, але ж відповідь написали геть іншу! " Пропоную масово усім, хто не згодний з відповідями (а вони й справді суперечливі) - писати на скриньку УЦОЯО org@testportal.com.ua та до МінОсвіти - ministry@mon.gov.ua Текст листа: "Шановні представники УЦОЯО / Міністерства МОН України. Ми, абітурієнти 2013 року, вважаємо неправильними запропоновані вами відповіді до запитань 30 та 31, які було надруковано у завданнях другій сесії тесту ЗНО з української мови та літератури. Завдання можуть нести у собі двоякий сенс, збивати з пантелику, адже мають кілька буквально однакових варіантів. Ми, як і, власне, ви, не можемо знати, що саме хотів висловити автор у своїй статті, тож...
учень
Хто скільки помилок зробив у другу сесію? я - 5!
Анонімус
люди які неправильно відповіли на 31 і 32 питання ,а зараз протестують, я вам своїх балів не віддам !
gamma
перша сесія легша була
маша
ніяк не можу знайти відповіді з мови 2 сасія
Евгенія
я не згодна з відповідями до тексту "Чарівна скринька". Там було по 2 правильні відповіді
aladdin85
Для Евгенія: отримаєте результати — подавайте апеляції, нехай апеляційна комісія Вам роз’яснить, що жодних помилок там немає.
Лейля
Я також не згодна. Особливо 30 та 31 завдання. Там реально можна було дати по дві відповіді. осить неоднозначні питання. Як можна було сказати з тексту, що "чарівна скринька" і "скринька Пандори" - це злагода і розбрат?
aladdin85
Все там правильно. Подавайте апеляцію, нехай Вам пояснюють.
Комментировать
aladdin85
До "абітурієнтка)": (чомусь немає можливості "відповісти") якщо ДІЙСНО були порушення, можливо, є сенс подавати апеляційну заяву?
абітурієнтка)
12 помилок не більше, ну і не менше!!( а головне 7 завдань, де я зробила помилку просто через страх, чи що! Такі смішні помилки, що аж дивно, що я цього не зробила правильно! Найкраще знала це!!(( та й часу маловато було, бо твір навіть не встигла перевірити! Час весь пройшов, коли розв’язувала завдання до "Чарівної скриньки". А однокласниці взагалі з рук виривали твір! Жах!!! Інструкторка також неадекватна!! Так шкода, що я знала ВСЕ, невраховуючи тексту (бо текст надзвичайно складний, і відповідей правильних, на мою думку, було по дві), а з того страху, що навіює інструкторка тим, що довго читає (бо я те, що вона читає вже напам’ять знаю) правила та інструкції (хоча це її обов’язок) починаєш хвилюватися дуже!!
Олена
обідно(( моя вчителька казала і я так кажу(а вона минулих років перевіряла твори абітурієнтів), що друга сесія важча!!!(( несправедливо!(((
Настя
а если я завалю один тест, но мне этот предмет не нужен для поступления, он никак не влияет?
Вася
А Рейтинг рахують за 2 сесии разом чи окремо?
Кіт
Просто жах, 21 завдання неправильне, до середнього рівня вистачить?
Вінграновський
Як же я радий, що складав у першу сесію! Запитання легші були