Определены результаты участников ЗНО по химии в 2012 году

Украинский центр оценивания завершил обработку ответов и определил результаты внешнего независимого оценивания по химии. Результаты размещены на персональных страницах участников тестирования

Определены результаты участников ЗНО по химии в 2012 году

Тестирование по химии состоялось 15 мая. Тест ЗНО по химии состоял из заданий четырех форм и содержал 60 заданий, на выполнение которых абитуриентам было предоставлено 150 минут.

Тестовые работы всех участников тестирования распознаны, идентифицированы и проверены.

Результаты тестирования размещены на персональных страницах абитуриентов http://testportal.gov.ua/index.php/reginvite/reginvite/.

В основу определения рейтинга каждого абитуриента положены его результаты, рассчитанные на основе общей суммы тестовых баллов. Результаты будут указаны в информационных карточках к сертификатам ЗНО, которые каждый участник тестирования сможет загрузить с персональной страницы.

В информационную карточку, абитуриенты будут предоставлять в приемные комиссии вузов, будут внесены результаты внешнего независимого оценивания по рейтинговой шкале (100-200) баллов и количество тестовых баллов по каждому предмету.

Напомним, в случае сомнений в объективности определенных результатов, участник тестирования имеет право подать апелляционное заявление, отправив его по почте на адрес Украинского центра оценивания качества образования.

Таблица перевода тестовых баллов в 200-балльную шкалу 2012 года:

Освіта.ua
30.05.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Толян
Кто поступает на химический факультет в ХНУ им. Каразина? Известна квота бюджетных мест в этом году?
Ксения
А чего вы хотели? Сравните количество поступающих с прошлым годом, оно выросло раз в 5, соответственно и конкурс стал жёстче) Да и таблицу не они не сами придумали, она расчитывается по количеству высоких баллов) То есть, если в этом году многие хорошо готовились и хорошо написали - баллы будут ниже)
Настя
Ребята, подскажите кто-то пожалуйста? После мед. универов студенты обязаны работать в течении 3х лет там, куда их направят? Можно ли как-то этого избежать? и какие последствия, если избежать?
Дух
Для Настя: Підказуємо. Отож, справді існує така система, що після навчання на лікувальному факультеті відправляють працювати в певне місце. Але ти сама вибираєш, чи стати тобі часником цієї системи чи ні. Коли почнеться вступна кампанія, ти разом з документами можеш подати довідку про цільове навправлення. Тоді ти проходиш як пільговик на держ практично з будь-якими балами (бо існує програма набору молоді для роботи в сільсіькій місцевості). Але щастя довго не тиває - пройшло 6 років і тебе напрявляють працювати в якесь глухе село якоїсь області. Тобто плюс: ти проходиш і вчишся на держ, але 3 роки працюватимеш в якомусь глухому селі. От шо це за система. Довідку можна не подавати - тоді вступаєш як всі (ніякий ти не пільговик)...через 6 років - успіхів у пошуці роботи.)) отак-то
Настя
Для Дух: спасибо)
Оксанка
Для Настя: вибачте, але навіть якщо ви з своїми власними балами вступаєте на державне навчання то вас після 6-го курсу теж відправляють на роботу на 3 роки. Завичай в сільську місцевість, якщо ви відмовляєтесь там працювати, то повинні оплатити за усі 6 курсів навчання.
Комментировать
Іван
Нашій державі не потрібно розумних людей, адже неуками керувати легше. Владі потрібні раби, які б їх тільки збагачували, іншими словами пояснити ситуацію з рівнем освіти в Україні я не можу.
Дух
Для Іван: Підтримую на всі 100%. Державі, осоновним статтями експорту якої явлються метал і зерно - розумні люди без потреби. А воно то печалька....бо як пише Ліна Костенко....."Нашого цвіту по всіх борделях світу." І це лише один із дуже багатьох наслідків.
Іван
Для Дух: Дуже прикро, що деградує нація.
Комментировать
просто Коля
Народ, я зрозумів закономірність підрахунку балів ЗНО. Тим людям, що справді вчились і знають позрізали бали, як от мені з 192,5 до 184,5. А тим , хто йшли на фарт, підтягнули до прохідного. Це мабуть таку установку дало міністерство освіти, бо ця закономірність простежується всюди.
Михаил
Для просто Коля: Та не Коль, ты не прав... так как реальный рост наичнается только с 8 правильных ответов. Ну а если бы всё происходило по твоей версии то рост начинался бы уже с 2 правильных.
Комментировать
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомльця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Kate
Люди хочу висловити наболіле...дізнавшись про результати ЗНО з хімії я зрозуміла, що справедливості немає, адже ті, хто реально знає написали гірше, тих, хто з хімії у школі має три бала....Хіба це критерій оцінювання? Виходить треба бути щасливчиком....і просто повгадувати ті відповіді, а не сидіти і думати....Тому хочу сказати, що це ЗНО-це повна лажа....
Дух
Для Kate: Хм.....Дуже цікавою є Ваша позиція....Особливо щодо хімії. Отож, розгляньма варіанти: 1)Повгадували. Поясніть будь ласка, як можна було вгадати розв"язок до задачі? Це неможливо. Там майже всі відповіді являються трьохзначними числами. Неможливо вгадати жодну задачу. Отож ти маєш -20 балів. Далі...як можна повгадувати всі відповідності не знаючи матеріалу? там ти як мінімум втратиш 6-7 балів.... 2)Отож виходить, що навіть якщо ти нічого не вичив ти при надзвичайно щасливому збігу обставин ну гора набереш 170 балів. Але це при надзвичайному збігу обставин. З таким успіхом і на 135 можна вгадати. 3)Тоді виникає логічне питання: якщо той, хто вчив хімію (за твоїми словами) має таку саму оцінку, як той хто вгадував, то виникає логічне питання: а чи вчив він її взагалі?
Дух
Для Kate: ...якшо шанс вгадати на 170 нікчемно малий?)
Kate
Для Дух: От уяви собі...можна вгадати на 150 балів...так це не дуже високий бал, проте великої різниці між моїми 175 балами нема....просто мучає совість, можливо і мені не потрібно було вчити, адже бали суттєво не відрізняються...
Комментировать
Дух
Для Владислав: Рейтинг - жесть. Але я вас втішу - такий вже був. Того року для тих, хто здавав іспанську мову.)))
Катя
Ребята, а правда, что на стомат на бюджет никак не постeпить? Даже если баллы очень хорошие?
Дух
Для Катя: На превеликий жаль це правда. На стомат на бюджет нереально поступити. Ну хіба що в тебе буде 850-840 балів. Тоді може візьмуть. Інакше ніяк. Місця вже забиті з січня-лютого. Вартість місця у (ЛНМУ) - 15 тис. баксів. Мені шкода, але це нереально...(
Комментировать
 Девочка
Прошу дать колличество человек сдававших ЗНО по химии с баллами 174 -180.И процентное соотношение.
...
см. http://osvita.ua/test/rez_zno/29711/
toondrec
на testportal.gov.ua есть табличка с кол-вами Результат Кількість учасників У % до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні від 100 до 123,5 балів 3471 8,15 від 124 до 150 балів 18057 42,42 від 150,5 до 180 балів 17862 41,96 від 180,5 до 190 балів 2165 5,09 від 190,5 до 199,5 балів 981 2,30 200 балів 35 0,08
Комментировать
Рома
Кто поступает в Одесский медин, отзовитесь! какие баллы?
Дух
Для Рома: Скільки в Одеському меді державних місць на лікувальний? я туди не поступатиму, але просто цікаво.
Комментировать
Влад Шуляк
Цікаво що буде на математиці якщо на хімії така таблиця?
Kate
Для Влад Шуляк: Фігово все буду....ще хуже, ніж по хімії...
Комментировать
Назар
народ коли будуть результати з георафії ?
Дух
Для Назар: Орієнтовно 3-5 червня
Назар
Для Дух: Дякую)
Комментировать
люба
когда будут результаты по украинскому?
Дух
Для люба: Після 20 червня. Орієнтовно 24-28 червня
люба
Для Дух: спасибо.но ждать долго!!!
Наталка)
Для Дух: а з математики?
Комментировать
люба
кто в житомирский мед?
Наталка)
а хтось скаже,чому познижували бали????????????????
Дух
Для Наталка): На жаль цього тобі не скаже ніхто. До цього часу існувала обернено пропорційна система: чим гірше пишуть люди, тим ліпша шкала. Цього року і люди погано написали і шкала погана......Чого так - хз-хз....Скажу ще, що з 42 тисяч тих, хто здавав хімію, 180 балів і вище мають лише коло 3 тисяч людей.( 3 тисячі.....з 42. це мало.
Наталка)
Для Дух:я хімію і так завалила,а вони пишуть,що в мене правильних 48,але ж в мене 52!!
Комментировать
Тетяна
Почему до 180.5 они считали минус 1 бал, хотя говорили, что шаг 0,5
darya
у меня 162. математика гдето 170 будет. смогу ли я в кпи поступить в хим тех. на бюджет?
Дух
Для darya: Залежить від того, що в тебе з мовою буде. Шанси 50/50
окау
Для Дух: а если у меня 164 по химии и гдето 180 по украинскому, на бюджет в мед реально поступить?
Комментировать
Владислав
Жах, а не рейтинг!
Артур
ну так тектовых баллов было 88 или 94?
Дух
Для Артур : Тестових балв було 94. Просто вони спочатку помилково ввели на наші персональні сторінки число 88. Це було в тих, хто потів подивитися на свої результати о 00.00 - і дальші годині 30 травня. А на ранок вони виправили 88 на 94. Ну а ті, хто не заходив на свої сторінки вночі, нчого і не зауважили.
Комментировать