24 марта состоится первое пробное внешнее оценивание

К участию в пробном независимом оценивании допускаются лица, которые заранее зарегистрировались для его прохождения и оплатили участие в нем

24 марта состоится первое пробное внешнее оценивание

Как сообщает пресс-служба Украинского центра оценивания качества образования, 24 марта 2012 года состоится первое пробное внешнее независимое оценивание по украинскому языку и литературе, иностранным языкам (английский, французский, немецкий или испанский язык на выбор), биологии, физике и всемирной истории.

Допуск абитуриентов, которые зарегистрировались на пробное ЗНО, будет осуществляться при наличии паспорта (свидетельства о рождении), приглашения и квитанции об оплате стоимости услуг за проведение пробного независимого оценивания.

Место и время проведения пробного ЗНО определяется региональными центрами оценивания качества образования и указывается в приглашении на пробное ЗНО, которое можно распечатать самостоятельно с персональной страницы на сайте соответствующего регионального центра оценивания качества образования.

Напомним, что 31 марта 2012 года состоится пробное внешнее независимое оценивание по истории Украины, математике, химии, географии и русскому языку.

Пробное внешнее независимое оценивание учебных достижений - это добровольное тестирование лиц, которые намерены поступать в высшие учебные заведения, что дает им возможность ознакомиться с процедурой проведения внешнего тестирования 2012 года.

Пробное внешнее оценивание проводится только для зарегистрированных на него лиц. Регистрация на пробное ЗНО 2012 года была завершена 30 ноября прошлого года.

Хотите узнавать больше о внешнем независимом оценивании и вступительной кампании 2012 года - присоединяйтесь к группе "Абитуриент 2012" ВКонтакте. Страница группы находится по адресу http://vk.com/abitura_vstup

Освіта.ua
15.03.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
vetyver
завдання набагато легші за справжнє ЗНО, вам так не здалося??? так я ось думаю: мені радіти з гарних результатів чи кип'ятити мозок далі???
Галина
Для vetyver: Звичайно,що "кип*ятити". Тести будуть набагато складнішими.
Комментировать
Галина
Лише 4 помилки в тесті з англійської мови. Це багато?
Катя
Для Галина: Ні, це дуже мало. Головне, щоб лист був добре написаний, тоді в тебе все буде ОК. В мене більше помилок ніж у тебе, та всеодно результат хороший.
Комментировать
Оля
Ну як вам?
Тетяна
Чому не можливо зайти на персональну сторінку, щоби роздрукувати запрошення? І якщо термін доступу обмежено, то чому про це ніде не вказано??
Оля
Та же ситуация,что делать? И можно ли прийти без приглашения?
Комментировать
Cвятослав
Через деякі причини сів роздруковувати запрошення на пробне ЗНО вчора (23.03) о 9 годині проте зайти на персональну сторінку так і не зміг ні весь час до 1 години ночі , ні спеціально зайшовши о 4 годині ночі і думаю що вранці о 7-8 буде теж саме.Чому не працює сайт київського рцояо? Гроші заплачені за пробне витрачені марно адже без перепустки нікуди не попаду...
Інна
Для sonechko: ніякої довідки з місця навчання непотрібно!!!
Віка
Будь ласка, допоможіть! Скажіть, що мені робити!? В мене зникла платіжна картка. Я заплатила, на сайті показує, що все гаразд, але в мене не має того папірця, що давався в банку... Як мені бути? Те місце, де я оплачувала пробне ЗНО зачинили, тому попросить в них відновити ту картку не можу.
учасниця
якщо у мене немає принтеру, я можу скопіювати і роздрукувати?
ann
Для учасниця: Можно сохранить на флешку и распечатать
Комментировать
sonechko
якого розміру має бути фотографія, з якою мають прийти учасники пробного ЗНО (ті що використовують свідоцто)
sonechko
з якою довідкою з місця навчання потрібно прийти на пробне ЗНО?
олеся
Якими ручками потрібно користуватися на ЗНО: масляними чи геливими?
студентка ВНМУ))
Для олеся: різниці немає.тільки от гелеві можуть розмазатися,а то вже є проблемою))
Комментировать
макс
дурня це все та викачка грошей..дають тести набагато легші за справжні..знаю так як сам проходив його в 2010р...багато завдань з попередніх років.
Старший інструктор ЗНО
Для макс: Пробне ЗНО проводиться для того, щоб майбутні випускники пройшли саму процедуру проведення тестування. Це дає змогу психологічно підготуватися до майбутнього тестування. З 2007 року я під час ЗНО працюю старшим інструктором і бачу, що в учнів які не проходили процедуру пробного ЗНО набагато важчий психологічний стан ніж у тих, хто вже " потренувався". І поки ті, хто не проходив пробного ЗНО настроюється на роботу ті хто пройшли " тренування" вже працюють. А завдання дають аналогічні до основної сесії ЗНО
Людмила
Для Старший інструктор ЗНО: Повністю з вами згодна. Нехай це буде і викачка грошей, але дитина вчиться розраховувати власні сили, та і перевірити знання
надія
Для Старший інструктор ЗНО: Чи не надто дорого для просто ознайомлення з процедурою самого тестування? І це за умови, що навчання у ЗНЗ та вступ до ВНЗ за законодавчою базою держави - БЕЗКОШТОВНЕ право кожного громадянина?
Комментировать