Вузы I-II уровня аккредитации должны выдавать студентам документы для регистрации на ЗНО

Минобразования напоминает руководителям вузов о необходимости предоставления студентам копий аттестатов о полном среднем образовании и соответствующих справок для регистрации на ЗНО

Вузы I-II уровня аккредитации должны выдавать студентам документы для регистрации на ЗНО

В письме Министерства образования № 1/9-81 от 06.02.12 года отмечается, что согласно информации Украинского центра оценивания качества образования, некоторые высшие учебные заведения I-II уровня аккредитации не выдают или выдают с задержкой, копии аттестатов о полном среднем образовании и справку о получении полного общего среднего образования.

В связи с этим Министерство образования сообщает, что студенты высших учебных заведений I-II уровня аккредитации для регистрации на ЗНО 2012 года должны получить в учебном заведении копию аттестата о среднем образовании или справку о получении полного общего среднего образования в 2012 году по форме, разработанной Украинским центром оценивания качества образования.

Эти документы, вместе с другими необходимыми для регистрации документами и материалами, студенты должны выслать на адрес соответствующего регионального центра оценивания качества образования.

В Министерстве образования отмечают, что отказ руководителей учебных заведений от выдачи студентам соответствующих документов сделает невозможной их регистрацию для участия во внешнем независимом оценивании в 2012 году, что может трактоваться как нарушение прав граждан на получение образования.

Напомним, регистрация для участия в ЗНО-2012 продлится до 20 февраля. Региональные центры оценивания качества образования призывают абитуриентов не откладывать регистрацию на последние дни.

Освіта.ua
06.02.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
мене ось що турбує: я вчуся на 2 курсі технікуму (із 3). Мені видали довідку для здачі тестування. А атестат мають мені право видати, щоб я могла поступати в інші ВУЗи а тут на 3 курс перевестись на заочно. І ще одне питання: після 3 курсу як видають атестати і дипломи, то вони одного року випуску, чи атестат минулорічного?
Максим
Для ...: Це маєтся на увазі документи для проходження ЗНО. А я маю на увазі отримання здобутого аттестату про повну загальну освіту який я маю отримати за період навчання на 1 курсі де ми проходили навчання за 10-11 класи (адже я пішов в технікум після 9-ого і мав тоді лише аттестат про неповну загальну середню освіту). Зараз я навчаюсь на 3-ому курсі із 4-х. Я хочу отримати аттестат про повну загальну середню освіту, покинути технікум і на основі здобутого в тезнікумі аттестату і сертифікату ЗНО 2012 поступити до іншого ВУЗу, а мені керівники технікуму повідомили що я його можу отримати лише після закінчення технікуму. Чи це так???
Viktoriya
А якщо людина навчається в медичному коледжі, і закінчує в наступному році. Чи може цього року здавати ЗНО і чи повинен вуз надати довідку незалежно від року його закінчення(в цьому чи наступному)???
Максим
Доброго дня. У мене є питання на яке ця стаття дає лише часткову відповідь. Я навчаюсь в технікуму на 3 курсі і вже отримав документи на проходження ЗНО. Тепер я хочу отримати аттестат про повну загальну освіту який я мав отримати після навчання на 1 курсі (я пішов технікум після 9-ого) для вступу до ВНЗ. Технікум не хоче мені його видавати до закінчення технікуму (після 4-ого курсу)! Чи мають вони таке праве, адже я вважаю що це порушуе права громадян України на здобуття освіті.
Для Максим:
Відповідно до листа МОНмолодьспорт (див. посилання за темою), "Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації при прийнятті рішення про участь у зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень в 2012 році одержує за місцем навчання копію атестата про повну загальну середню освіту або довідку про здобуття повної загальної середньої освіти в 2012 році за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти".
...
Відмова керівників навчальних закладів у видачі студентам відповідних документів унеможливить їх реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році, що може трактуватися як порушення прав громадян України на здобуття освіти.
Комментировать
марина
доброго дня! хотіла би отримати інформацію щодо реєстрації на зно. документи відправили ще 10 діб тому, але до цього часу не маємо відповіді та не знаємо де це можливо перевірити.
Для Марина:
Інформацію щодо стану обробки реєстраційних документів див. на сайті Вашого регіонального центру. (Веб-адреси центрів - http://osvita.ua/test/test_office/)
Комментировать
Olena
Добрий день! Де можна скачати довідку про здобуття повної загальної середньої освіти в 2012 році за формою, розроблену Українським центром оцінювання якості освіти. На сайті центра оцінювання її нема. Дякую!
Для Olena:
В статті за наступним посиланням (http://osvita.ua/test/registration/5484)
Комментировать
Natalia
Дуже вдячна за розяснення під кінець реєстрації на ЗНО. Раніше треба було б це зробити. Діти звертаються щоб зареєстуватись, а ми їм відмовляємо, так як вони не є випускниками навчальних закладів 2012 року.
ребенок
ну наконец то! Спасибо огромное. а то у меня в колледже как раз вчера в очередной раз сослались на ваше министерство и отказались выдать такую справку. Что я при этом испытала и высказала в адрес своей альма-матер лучше никому не слышать. Кто-то услышал мои молитвы. спасибо министерству!