Минобразования утвердило новые программы ЗНО 2011 года

8 декабря 2010 года Министерство образования утвердило новые программы внешнего независимого оценивания на основании которых должны разрабатываться тесты 2011 года

Минобразования утвердило новые программы ЗНО 2011 года

Министр образования и науки, молодежи и спорта Дмитрий Табачник подписал приказ об утверждении программ для проведения внешнего независимого оценивания в 2011 году.

Указанным приказом также отменены программы внешнего независимого оценивания, на основании которых составлялись тесты прошлых лет и разрабатывались тесты 2011 года.

В свою очередь украинский центр оценивания качества образования (УЦОКО) снял со своего сайта все материалы по подготовке к внешнему независимому оцениванию 2011 года, включая уже разработанные спецификации и технические характеристики тестов.

Как сообщила пресс-служба УЦОКО, "специалисты Украинского центра оценивания в настоящее время анализируют этот документ. В ближайшее время будет принято решение о целесообразности изменений в спецификациях (технических характеристиках) тестов по отдельным предметам".

Новые программы ЗНО утверждены по следующим предметам: украинский язык и литература, русский, английский, немецкий, французский и испанский языки, математика, история Украины, география, биология, физика и химия.

Программы внешнего независимого оценивания (ЗНО) 2011 года

Освіта.ua
13.12.2010

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
який тест потрібно здавати на історичний факультет, крім мови і історії ?
Екатерина
Які тести потрібно здавати,щоб піти вчитися на економіста?
Елена
В программе по математике нет интегралов и вероятности. Что бы это значило?
Name
Для Елена: Есть интегралы. Смотрите программы на сайте центра. 27.12.2010 был новый приказ МОН где и "вернули" интегралы обратно
Docent
Булоб не погано опубликувати наказ Наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2010 р. № 1292 «Про внесення змін до додатків 7-9 наказу Міністерства освіти і науки України від 08.12.2010 р. № 1218 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році»
Комментировать
Влад
А я хочу, щоб скасували Математику та Історію як обов'язкові тести. Я вважаю, що це не справедливо, коли одні діти здають Укр.мову та Математику для вступу в економічний, аналогічно з історією, і їм більше не потрібні ніякі екзамени, а інші діти щоб поступити на Лікаря та деякі професії здають додатково Біологію, Хімію та Фізику. Де справедливіть??? Я сподіваюсь, що обов'язковим тестом буде лише Укр.мова без літератури.
Леся
Для Влад: На лікаря треба здавати українську мову з літературою, хімію, біологію або фізику. Математику та історію цього року здавати у медінститут не треба. Єдине, що добре зробили Табачник і компанія - впорядкували перелік предметів у вузи.]
Комментировать
Сергій
Згідний з переважною більшістю тих, хто висловив своє фе міністерському наказу. Для чого потрібно було затверджувати нові програми, якщо попередні були чітко виписані? І це тоді, коли до початку реєстрації залишилось всього нічого. Я вважаю, що цей наказ викликаний лише одним - дискредитувати діяльність УЦОЯО
Минулий абітурєнт!!!!!))))))))))
і знову теж саме!!!!!зміни за змінами! та коли вже в нашій "державі" стане все впорядку?????? майже ніколи!!! у Табачника одне на думці: зробити зміни,але він не думає шо робить!!!!!! у нього на думці: ЛЮДИ ДИВІТЬСЯ ЯК УРЯД Януковича РОБИТЬ!!!!! ДА Є ПЕВНІ ПОКРАЩЕННЯ, АЛЕ НАВІШО СТІКИ КРУТИТИ СВІТОМ??????? еххххххххххххххххххххх вчіться абітурєнти ато ті дебіли попортять вам все майбутнє та карєру!((((
Fedd
Міністерство бажає 1) дискредитувати ЗНО та викликати гнів учасників процесу щодо УЦОЯО і 2) на підставі цього зняти Лікарчука та замінити його такою людиною, що підмахуватиме Табачнику і перетворить напрацьовану систему на профанацію
Наталка
Нічого страшного немає. Програми тестів майже не змінилися. Пререглянула укр мову - один в один. Ті, попередні, були добротно гарно виписані: що дитина має знати, на що конкретно звернути увагу, а ці так, наспіх зроблені... Мені цікаво просто, кому це вигідно? Навіщо сіяти паніку? Може, когось хотіли таким способом покарати або взагалі поставти під загрозу проведення ЗНО?
Леся
Для Наталка: Підтримую! Кому вигідно лякати народ?! Щоб повстали проти ЗНО? Програма з географії нічого загрозливого не несе. Вчіть підручники і все буде добре.
обурена мама випускниці
Для Наталка: можливо з географії нічого не змінилось, а подивіться, що робиться з математикою про яке доведення теорем в тестах може йти мова і в якій формі це буде відбуватись. не зрозуміло. пройшло вже півроку навчання а діти ще не знають до чого їм готуватись. я не здивуюсь, якщо в травні вийде указ про введення вступних іспитів, оце вже точно буде капєц.
Комментировать
обурена мама випускниці
це просто жах!!!!! вже новий рік, а вони зібрались програми змінювати і тільки "в найближчий час буде прийнято рішення про доцільність змін у специфікаціях (технічних характеристиках) тестів із окремих предметів" і це при тому, що загальні характеристики були оприлюднені раніше. це що їх знову змінять. карул!!!! дайте розумним дітям спокійно поступити. правду кажуть, що не ту країну назвали Гонлурасом. я з кожним днем все більше і більше закохуюсь у нашу владу!!!!!!!!!!!!!!
Any
оскільки пунк 3 наказу має міжвідомчий характер "3. Керівникам вищих навчальних закладів при проведенні вступних випробувань з конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищих навчальних закладів, забезпечити відповідність їх змісту затверджених пунктом 1 цього наказу програмам." (ВНЗ є не тільки у підпорядкуванні МОН), то наказ не може набрати чинності без реєстрації в МінЮсті. В міністерстві як завжди намагаються перебільшувати свої повноваження.
99
Во Блин! Во классно! Старые материалы сняты. Новых нет. Как готовится наверно знают в Министерстве. Самый лучший способ отобрать "знающих" и "способных" это менять правила игры по дороге!