На ЗНО желательно приходить с оригиналом паспорта

На входе в пункт тестирования нужно предъявить оригинал паспорта или ID-карту, э-паспорт - в исключительных случаях

На ЗНО желательно приходить с оригиналом паспорта

Для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступник повинен пред'явити: сертифікат ЗНО; документ, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. 

Однак останнім часом почастішали випадки, коли пред'являють не оригінал паспорта чи ID-картку, а електронний паспорт у застосунку «Дія». Чи можуть допустити випускника до пункту тестування на підставі цього документа?

За словами заступниці директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко, з огляду на зростання випадків використання додатку «Дія» для посвідчення особи на пунктах тестування, у виняткових ситуаціях учасникам ЗНО дозволять пред’являти документи в застосунку «Дія».

Проте користуватися додатком «Дія» варто лише тоді, коли з певних причин неможливо пред’явити оригінал документа. Тому учасники повинні мати із собою паспорт чи ID-картку.

Тетяна Вакуленко зазначає, що в кожному пункті проведення ЗНО буде щонайменше одна людина, яка забезпечуватиме перевірку документів учасників за допомогою додатка «Дія». Але учасникові доведеться чекати входу в пункт проведення ЗНО, поки цей один фахівець забезпечить перевірку електронних документів.

«Таке очікування може викликати і в учасника, і в працівників пункту проведення ЗНО небажаний стрес, тому учаснику краще мати при собі фізичні документи паспорт-книжчеку або ID-картку для того, щоб не створювати чергу на вході й уникнути  додаткових соціальних контактів», – підкреслила Тетяна Вакуленко.

Для получения оперативной информации о ходе вступительной кампании присоединяйтесь к страницам Вступительная кампания в Telegram или Абитуриент и Освіта.ua в Facebook.

Для выбора учебного заведения и специальности воспользуйтесь сервисом Вступ.ОСВІТА.ЮА

Освіта.ua
17.05.2021

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев