Опубликованы ответы на тест ЗНО по биологии

Объявление результатов тестирования должно состояться не позднее 5 июля

Опубликованы ответы на тест ЗНО по биологии

Внешнее независимое оценивание по биологии было проведено в среду 25 июня. При условии правильного выполнения всех заданий теста по биологии участники ЗНО смогут получить 84 тестовых балла.

После определения результатов каждого участника, полученные тестовые баллы будут конвертированы в шкалу от 100 до 200 баллов.

Результаты тестирования по биологии будут объявлены после проверки всех тестовых работ участников ЗНО. О дате объявления результатов будет сообщено дополнительно.

Правильные ответы на задания теста по биологии см. в разделе Ответы на ЗНО.

С целью ориентировочного расчета полученного результата по биологии, абитуриенты могут воспользоваться критериями оценивания тестовых заданий и ориентировочно расчитать собственный балл ЗНО по 200-балльной шкале, используя результаты, полученные участниками тестирования в предыдущие годы.

Напомним, Украинский центр оценивания качества образования начал оглашение результатов внешнего независимого оценивания. Уже объявлены результаты ЗНО по украинскому языку и литературе, математике, географии, всемирной истории, иностранным языкам, а также русскому языку.

Для получения информации о ходе ЗНО и объявлении результатов тестирования присоединяйтесь к группе "Абитуриент 2014" Вконтакте или странице Освіта.ua в Facebook.

Освіта.ua
26.06.2014

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Eclipse
Ребята, как нам добиться того чтоб засчитали по два ответа по некоторым вопросам, там где ответы были неоднозначными? Я слышала что по химии и по физике нечто подобное сделали в этом году Куда обращаться с такой просьбой, не подавать апелляцию, а именно, как писали на этом сайте про ситуацию с химией, "завдяки скаргам aбiтурiентiв"
MmM
Для Eclipse: Зайди на сайт УЦОЯО і в розділі "Запитання-відповіді" пиши свої претензії та пропозиції)))
Комментировать
Ярослав
Но никто не заметил что поменяли ответ про кости,там где две кости правильный ответ действительно "скелет верхньої кінцівки",а не " вільної нижньої",но как можно так халатно относится к таким вещам.Они хотят таких знаний от нас когда сами не могут с интернетом нормально сделать вопросы.Толи уровень знаний такой ,толи нас завалить решили,не знаю.Ну реально мы ж не изучаем остеологию,это же не медицинский,все довольно поверхносно,а отличить бедреную кость от плечевой сложно даже хорошо подготовленому абитуриенту
Саша
І справді в питанні про хромосомну мутацію помилка.А про везикули це взагалі брєд такого в програмі немає навіщо таке давати на ЗНО?!
Ярослава
Для Саша: нема там помилки. Питання важке, але відповідь абсолютно правильна.
Комментировать
Влад
Я не згоден з відповідю на питання № 13 "про порушення хромосомного набору". В офіційних відповідях вказано, що ХХХ - також порушення мейозу у батька, але якщо переглянути то це вже вийде не чоловік, а жінка! А також питання 54 Питання № 54 " про везикулярний транспорт". Питання є , некоректним, через його новизну конкретної відповіді на нього немає ні в довідниках, ні в Інтернеті, крім того воно є непрограмовим, у програмі ЗНО біологія 2014 теми :"Сучасні відкриття у біології " - не було.
Ярослава
Для Влад: прочитайте уважно питання: питається не про стать потомка! Питання про те, які порушення генома потомства (стать потомка не має ніякого значення, про це не йдеться в питанні!) Може викликати порушення мейозу у батька. У батька в мейозі можуть не розійтися хромосоми. У даному випадку мова йде про статеві хромосомах. Чоловік має дві статеві хромосоми: X і Y. Якщо не розійдуться Х-хромосоми, клітина-попередник матиме за статевими хромосомами набір XXY, в гамети можуть розподілитися випадковим чином: 1) XX і Y або 2) XY і X. Якщо не розійдуться Y-хромосоми, клітина буде мати генотип XYY, гамети вийдуть 3) YY і X або 4) XY і Y. Ось можлива батьківська гамета з комбінації №1 ХХ якщо з’єднається з нормальною жіночої гаметой Х дасть потомка з генотипом ХХХ. Батькова гамета з комбінації під номером 2 дасть генотип потомка ХХY, а комбінація під номером 3 - генотип потомкаXYY. Вуаля! всі три генотипу можуть бути результатом порушення мейозу у батька.
Комментировать
Андрей
До Сергія Мироновича Квіта: "Зарахувати всім абітурієнтам питання про везикулярний транспорт" Питання є непрограмовим, некоректним,конкретної відповіді немає у Інтернеті та підручниках через його новизну, та у програмі ЗНО біологія 2014 теми :"Сучасні відкриття у біології " - не було вказано.
Дмитро
Я незгоден звідповідю по біології . Про муху дрозофілу Томущо це зчеплення зі статтю. І записується так Wwxx x aaxy xx-жінка xy-чоловік W-Червоні очі домінантний ген w-білі. Wwxx x aaxy ------ F1 Aaxx, AAxy, aaxx, aaxy. Томущо тут не коректно поставлене запитання сохожими за генотипом чи фенотипом. Якщо фенотипом 50% а генотипом 25%. Тому треба зарахувати 2 відповіді 25% і 50%.
Дмитро
Я незгоден звідповідю по біології . Про муху дрозофілу Томущо це зчеплення зі статтю. І записується так Wwxx x aaxy xx-жінка xy-чоловік W-Червоні очі домінантний ген w-білі. Wwxx x aaxy ------ F1 Aaxx, AAxy, aaxx, aaxy. Томущо тут не коректно поставлене запитання сохожими за генотипом чи фенотипом. Якщо фенотипом 50% а генотипом 25%. Тому треба зарахувати 2 відповіді 25% і 50%.
Лена
Завдання до цього річного тестуваня, можна сказати, "списані" з завдань 2012-2011 років (навіть збіріглась послідовнісь і росташування варіантів відповідей та малюнків до завдань).Викликає дуже багато сумнівів завдання щодо раціону здорової людини тому,що воно аж ніяк не стосується головних біологічних законів,понять та термінів,правильність відношення в раціоні людини тих чи інших речовин є суто суб`єктивним з різних точок зору як фізіологічної,так і соціальної.
Євген
до чого взагалі було питання про Ноб. премію? я що, повинен слідкувати за цим? В програмі такого не було! дибільне питання. дякую уцояо.