В Минобразования придумали, как побороть списывания на ВНО

Министр образования предлагает аннулировать работы абитуриентов, уличенных в списывании во время ВНО, а также не допускать их к повторному тестированию в последующие два года

В Минобразования придумали, как побороть списывания на ВНО

"Я обещаю, что в следующем году мы используем опыт Франции... Тех, у кого были изъяты устройства (для списывания), также на несколько лет будем лишать права сдавать ВНО. Будем советоваться с педагогической общественностью: на год или на два", - сказал министр образования, сообщает Украинская правда. Жизнь.

Вместе с тем он отметил, что действующая норма во Франции предусматривает лишение права сдавать тестирование на пять лет, если абитуриента уличили в списывании. "И те, у кого в этом году технические устройства во французских гимназиях и школах обнаружили, смогут сдавать тестирование только в 2017 году", - пояснил Табачник.

Он также напомнил, что во время основной сессии 2013 года в связи с нарушением процедуры прохождения ВНО из пунктов тестирования были удалены 529 абитуриентов, а их работы аннулировали. Кроме того, министр рассказал, что в этом году 3/4 пунктов тестирования были оборудованы металлоискателями и другой техникой для выявления технических устройств у абитуриентов.

Как известно, в этом году для борьбы с использованием технических средств во время проведения ВНО были внедрены технологические перерывы для проверок абитуриентов на наличие у них средств связи, устройств считывания, обработки, хранения и воспроизведения информации.

Освіта.ua
11.07.2013

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Для того, щоб інструктор був принциповішим, треба, щоб оплата його праці була пристойною, а не ті копійки, які він отримує за повний день роботи (з 8 до 15.00!!!), та ще й до того замучать участю в безглуздих нарадах, щоб він відчував. що така робота ВАРТА того, щоб віддаватися їй абсолютно, цінувати її та боятися втратити. Он росіяни за необєктивну перевірку робіт ЄГЕ накаладають адмістративні стягнення, чому б так не зробити відносно інструкторів?.
Anton Khodak
Такі методи знижать рівень списувань не за рахунок страху абітурієнтів перед відлученням, а через лояльність інструкторів, які від чистого серця не захочуть псувати людині життя на три роки за підглядування. Інструктори просто боятимуться брати на себе таку відповідальність, це ж майже як бути прокурором, відповідно це збільшить кількість тих нахабних вступників, які на таку позицію перевіряючих розраховуватимуть. На мою думку, нічого не потрібно змінювати. Це справа громадянської честі кожного абітурієнта - відкрито заявляти про факти нечесного відбору. Представники УЦОЯО є в кожному пункті тестування, і вистачить кількох прецедентів для того, щоб інструктори перестали закривати очі на порушення, так як дістанеться на горіхи і їм самим.
Михась
Я не є прихильником політики, яку проводить МінОсвіти, але це новшество мені здається правильним і перспективним. Адже навіть найбільш несвідома людина розуміє, що схопили за списуванням - і все твоє життя піде не за планом. Покарання має бути суворим і це справедливо. Важливою також має бути неминучість покарання - тобто, якщо вже приніс, то мають вигнати 100%, а також прозорість, щоб синкам не було привілей. Дякую.
User_of_EDEBO
А ще краще 15 діб у міліції за 1 спробу списати...
Тарас Яковюк
Проблема в тому, що не завжди хапають за руку. У мене на біології двоє людей просто нахабно списували, інструктор все бачила, але мовчала. Я теж не хотів нікому життя псувати
Михась
Для Тарас Яковюк: Яке безглуздя. А де ж твоя позиція принципіальна? Не хотів псувати життя, а потім пролетиш з бюджетом, батьки твої будуть платити за контракт і відривати від сімї , щоб тобі освіту дати. А все тому, що ти не проявив характер. Слабак!
Комментировать
Ivan
Кожен раз, коли наш шановний уряд переймав досвід інших країн, його застерігали: "не повторюйте наших помилок". Якщо так роблять у Франції, то це зовсім не означє, що така система взагалі дасть якийсь еффект
aladdin85
Для начала сделайте уровень образования такой, как во Франции, и потом можно будет что-то говорить. А то как обязанностей народу подкинуть, так "мы на Запад равняемся", а как права обеспечить, так нет, мы "восточная Европа".
777
Щоб ти в АДУ згорів, біс проклятий.
1111
А чому ви не попробуєте провести політичні та економічні реформи як у Франці, чому не запозичите їх систему щоб підняти країну, а страдають якоюсь хнею яка нікому не потрібна!
Ася Жиглова
Хай краще заборонять ун.Шевченка брати після 3 хвилі на вакантні місця держ.замовлення тих, хто оригінали залишив,МАЮЧИ НЕПРОХІДНИЙ БАЛ І НЕ УВІЙШОВ З ЖОДНОЮ ХВИЛЕЮ, а запрошують тих, хто по рейтинговому списку на такі напрямки НАСТУПНИЙ. Бо це хороший лаз для бездарних мажорів (по домовленності). На їх сайті написано, що це автрматично виконує система КОНКУРС. Думається, що не існує автоматики без людського фактора...
aladdin85
Для Ася Жиглова: все там правильно. А за якими критеріями запропонуєте брати абітурієнтів, коли у після третьої хвилі ввечері 10 серпня ще є бюджетні місця, а 11 серпня вже треба зарахувати як студентів і заповнити всі бюджетні місця?
Ася Жиглова
А чому гарячку пороти 11 серпня???? Можна і пізніше, 2-3 дні погоди не зроблять, зате справедливо... А у нас діється по закону "КОМУ ВИГІДНО"
Олена
Якщо вже на те пішло, то я скажу ось що..А що ви думаєте про пільговиків? Вам приємно коли перед вами стоїть 25 людей з балом в сумі 650-680 і з плюсиками? Це справедливо? А у Вас наприклад 750-780, а Ви "пролітаєте", бо у Вас усі живі та здорові !!!
Комментировать
Святослав
Смертну кару за списування, чо
Ася Жиглова
Думаю, що ті діти що "попалися"і котрих повиганяли, їх достатньо покарано. Чекаючи цілий рік, забудеться багато чого. А заставляти себе вчити по новому в цьому віці дуже тяжко. Він що, не знає як скоротити абітурієнтів? нехай краще скоротить ВУЗи, які випускають бездарів з купленими дипломами, та викладачів, що беруть гроші за екзамен чи залік, не напружуючись вчити як треба. Ось тоді будуть справжні кадри для країни...
Святослав
Для Ася Жиглова: тут справа у залякуванні. Якщо 1 рік - не страшно, то 5 = вільна касса
Лука
У меня хитрый план. Можно сменить имя и паспорт
Ася Жиглова
Знайдуться і такі...
Комментировать
Виталий Бабенко
вот бы они так с коррупцией в системе образования боролись, как со списыванием учеников на ЗНО! к нам бы тогда и коммунистический Китай приехал опыт перенимать
не вірю
сенс є.
Добрий табачник
Ага! з вчителів хоче зробити держиморд!Спершу відміни щорічне наповнення своїх бездонних кишень з друкування і продажу нікому не потрібних збірників для так званої ДПА або віддай зароблені на них гроші в школи-не треба буде на ремонт витрясати з батьків! Це ж треба придумати: друкують збірники, розвязки до них та ще й шпаргалки!!. А дурні вчителі мають ті шпаргалки потім "видерти" в дітлахів.. або всм виставити по 12 балів: і в 4, і в 9, і в 11 класах."Гроші не пахнуть!"-історик добре це засвоїв!
Олександр
Для Добрий табачник: тут ж не про ДПА, а про ЗНО йдеться.
Комментировать
Гость
Господин Табачник, а Вы сами сможете сдать нынешние экзамены?
ДимО
Для Гость: А если не напишет, то на 5 лет от власти )
bro
Це просто смішно, всерівно списати легко!
Ася Жиглова
Це ваші припущення. ЗНО - не спишеш, хіба що допоможе інструктор.
Комментировать