Как вы оцениваете работу МОН за последние 6 месяцев?

Участвуйте в опросе Освіта.ua о работе Минобразования за последние 6 месяцев

Как вы оцениваете работу МОН за последние 6 месяцев?

В Министерстве образования, после отставки правительства Алексея Гончарука, меняется команда министра образования и науки Анны Новосад, которая возглавляла образовательное ведомство с 29 августа 2019 года.

Анна Новосад уже подвела итоги своей работы и выразила надежду, что новый министр продолжит путь изменений, которые происходят в образовании и науке последние шесть лет.

Освіта.ua
06.03.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Родитель
Оценка работы МОН за посоедние полгода может быть не ниже 10 баллов по 12 балльной системе.Осуждать всегда намного легче,чем помогать.Справились с возникшими трудностями,внезапно появившимися на фоне пандемии.В таких условиях никто не работал,все происходившее-впервые.МОН справилось и за это огромное спасибо
Sonya
Зачем переносить ЗНО?Как 11-классники будут поступать в ноябре?Они должны потом на всех каникулах доучиваться?Карантин никак не должен влиять на проведение экзаменов!Мы итак на дистанционном обучении!
Сергій Іванович
ЗНО - це пережитки минулого ! Сьогодні повинні бути сучасніші підходи в освіті !Найбільша біда в тому .що відсутнє всяке бажання до навчання у дітей. Необхідно зменшити щоденне навантаження. Діти повинні навчатись не більше 5 годин. більше проводити занять на повітрі спортивних. туристичних культурних. лише тоді буде позитивний результат
Hala
Для Сергій Іванович: може проблема відсутності бажання навчатись у дітей пов’язана не із ЗНО, а зі ставлення батьків і вчителів? Коли з пелюшок діти знають, що неважливо як навчаєшся, а батьки заплатять за освіту не в Україні так за кордоном, то навіщо навантажуватись. Можна замість занять йти на свіже повітря з кальяном.
Маргарита
Для Сергій Іванович: Пригадайте, як і скільки часу навчались у 80-і роки минулого сторіччя. Я навчалась у класі з поглибленим вивченням французької мови. У нас щодня було додатково по 2 уроки французької, інші предмети. У старших класах, пам’ятаю, було по 8 уроків (бо ж французька поглиблено). З третього класу на другій зміні. Щороку екзамени, починаючи з 5 класу. Крім того, різні гуртки. І навчались, хоч теж було важко, бо знали: хочеш у вуз - учись, бо в батьків немає грошей на хабарі. Не треба нити, тоді теж було важко, і вчилась я добре, але перший рік не змогла вступити до ВУЗу: два екзамени здала добре, то на третьому так ганяли, хотіли зрізати, але повністю зрізати не змогли, проте все одно 1 балу не вистачило для вступу. А було б тоді зно, впевнена, що вступила б. Не в зно справа, а в небажанні багатьох нинішніх дітей не навчатися як слід, а отримати все готове. А батьки їм підігрують у тому.
Віктор
Сергій Івановичу ! Ви маєте низький рівень освіти. Обґрунтувати свою думку навіть не вмієте.
Комментировать
Александр
ЗНО !!! в условиях стагнации системы образования и науки в Украине за последние шесть лет, в условиях тотального сокращения финансирования образовательной сферы, является гибельным фактором гуманитарной сферы в Украине. Тупицы МОН, отмените ЗНО и ВУЗы, сами, без вас дармоедов, будут финансово самостоятельны и самодостаточны. Иного пути нет в условиях экономического кризиса. Чиновники МОН, за последние шесть лет, страшно далеки от украинских реалий в образовательной системе. Реформа образования, в умах чиновников-моновцев, утопия! за образец берущая модель Запада-стабильной системы - ну не тупость в украинских реалиях.
Hala
Для Александр: Вас що відлучили від кормушки? Не можете брати хабарі при вступі? ЗНО - єдиний доступ розумних дітей до бюджетних місць
Зелик
Александр! Откуда Вы тааакой умный взялись. ...
Комментировать