Какую зарплату вы считаете достойной для учителя?

Участвуйте в опросе Освіта.ua относительно размера заработной платы украинских учителей

Какую зарплату вы считаете достойной для учителя?

Финансирование образования, а вместе с тем и уровень заработных плат педагогов, является одним из актуальных вопросов украинского образования на протяжении многих лет. Ежегодные попытки правительства исправить ситуацию с оплатой труда педагогических работников пока не достигают цели. Участвуйте в опросе Освіта.ua относительно желаемого размера заработной платы украинских учителей.

Освіта.ua
12.12.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
честь
На высокие з/п придут бездельники . но со связями. "Думайте сами. решайте сами. а сегодня, - так оно и есть.
зоряслава
те учителя что горят о деньгах, вряд ли являются учителем .Если они хотят денег , то у них нету знаний.Те кто обладают знаниями способы заработать.Раз они не могут ,то и знаний у них нет .Ученик который желает учиться-это уже достойная награда.
Людмила
Для зоряслава: Что вы говорите? А семья учителя не хочет кушать? А отдохнуть учитель тоже не хочет? Хватит рассказывать за призвание. Все профессии должны выбираться по призванию: и летчики, и артисты, и шахтеры.
Комментировать
зоряна
бесплатно ,я готова дать знания бесплатно тем кто готов учиться ,но раз вы хотите отблагодарить, то решаете сами стоят ли мои знания денег или нет , достаточно и минимума. Главное что бы они пригодились людям.
ложь
Для зоряна: ха-ха. удачи
Комментировать
мама
Зарплата Учителя должна быть достойной, не меньше 20 000, а зарплата проверяльщика заданий минимальной (к сожалению, таких большинство).
ILANA
УВАЖАЕМЫЕ ПЕДАГОГИ! ЧТО ЖЕ ВАМ ВСЕ МАЛО И МАЛО.ВЕДЬ ШКОЛЬНОЕ РУКОВОДСТВО ПОЛУЧАЕТ НА РУКИ 18-28 ТЫС. А РЯДОВОЙ УЧИТЕЛЬ ТОЖЕ НЕ ОБИЖЕН ПРИ НАГРУЗКЕ 23-25 ЧАСОВ,ИМЕЯ 1-2 КАТЕГОРИЮ ПОЛУЧАЕТ В МЕСЯЦ 13-15 ТЫС. ДО 17 ТЫС.НЕУЖЕЛИ ПРИ БЕДНОСТИ НАШЕЙ СТРАНЫ ЭТО ТАК МАЛО? БУДЬТЕ СКРОМНЕЕ ПЕДАГОГИ!!!
учитель
Для ILANA: Вы не работаете в школе. И никогда не работали. Это факт! т.к.: 1 Таких зарплат в обычной школе нет ни у кого 2. Рядовой учитель обижен нагрузкой в 25 часов. Эта нагрузка вынуждает учителя 25 часов в сутках, я на оговорилась, 25 часов в сутках работать , работать тяжело, работать ущемляя собственных детей и семью невниманием. 3. Попробуйте один раз не то, что научить чему-то класс из 25 учеников( , а классах сейчас по 30 и более бывает), а просто 45 минут удержать дисциплину - тогда ...возможно ...Вы поверите и поймете, что учителя получают очень мало.
Serg
Чому б пані ILANI не піти вчителювати, дивись за пару років прикупила б палац біля пана Рената...
Комментировать
Serg
Шановні колеги! Не беріть участі в таких провокативних опитуваннях. Не давайте приводу потішитись у своїх висловлюваннях вчителененависним суб’єктам. Поважайте себе!
разом з учителем
Для Serg: Підтримую Serg і його допис на 100%!.. Чому ніхто не проводить опитування: Какую зарплату вы считаете достойной для министров, депутатов, судей, прокуроров, госслужащих, и других кровосисив? Вероятно, кто-то думаетчто зарплата учителя очень большая? Чи може той, хто розмістив це питання думає, що таким питанням можна відволікти увагу народу від головного???? Так, можна, але НЕНАДОВГО!! !! Від того безладу, який коється в Україні опитування про зарплату вчителя не допоможе.... Якщо добиті всі галузі народного господарства, то навіщо добивати і без того недобитого ВЧИТЕЛЯ?? ?? Можливо КОМУСЬ треба, щоб вчителі не йшли до школи, а малолітні і підлітки виросли ну як у кого вийде?!! Ще кілька років тому популярним було гасло "РІВНИЙ ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ" Забули про нього ?? Швидко переключилися з грудневих премій міністрів на простого нещасного вчителя. Прикро, що крім зарплати вчителя більше немає тем для обговорення спільноті вашого сайту .А давайте обговоримо освіту і стаж роботи міністрині Новосад! Хто вона і звідки взялася у МОНі ??? В якій школі працювала ?? Скільки років ?? Може як Станіслав Ніколаєнко пройшла від учителя, зауча, директора до міністра освіти і науки ???? А чого ж про її зарплату ніхто не пише ??? А якщо пишуть, то вона замала. Може додати, щоб хабарі не брали?? Десь це вже було. І наостанок: вчителі не винні, що багато дітей - ТУПІ, а вчитися не хотять ні діти, ні батьки. Останнім легше вчителя звинувачувати, ніж самому сісти з дитям та й спробувати навчити того, що з 1 чи 2 разу не вийшло у вчителя. А як думаєте ви ??
Юрій Панасюк
Для разом... Підпишіться своїм імям. Лочинайте з себе.З Серг також згоден повністю. Але серед учителів, нажаль є настільки повії освіти, настільки тупі та продажні як дирехтотараторка Павлівської зош Синюченко Н.І., нач.відд.освіти Погребищенського р-н Бутенко З.М., зав.РМК Сидорук., які дійсно отримують і лівими, і правими оті десятки тисяч.
Комментировать
Викладач
В 90-х роках суспільство розтоптало гідність професії вчителя, а зараз за подачки у вигляді підвищень зарплатні вимагають "вкладати душу" - схаменіться!
Нелюбий друг ЗЕ
Навіть Трамп отримує значно менше:1 886 808 грн. в місяць., платникам податків України обходиться утримання любого друга Гончарука і Зел-го, Ігоря Смілянського. Багато користувачів мережі обурюються щодо такої високої зарплатні Ігоря Смілянського. Вони вважають, що не може, оплата праці голови “Укрпошти” так відрізнятися від звичайного співробітника. Також і той факт, що сім’ям загиблих в результаті авіакатастрофи в Ірані виплатять по 200 тисяч, а Смілянський тільки за місяць отримає 2 мільйони гривень. http://dialogs.org.ua/people/32467/
Лада
У молодого учителя ставка 3700,у уборщиці-4100?!В законі написано,що заробітна плата вчителя повинна бути такою,як середня в країні (ставка!) Нам зараз з екранів телевізорів кажуть,що середня 10000 Може треба враховувати освіту?
Вера
Для Лада: у уборщицы ставка гораздо меньше 4100, но просто всем добавляют до минималки и мы получаем все, как уборщица.
Комментировать
ппп
10000 получает продавец в атб, 11000 сторож, а сколько должен получать учитель? Далеко не первый год труд учителя оплачивается, как самая безответственная робота. Скажите спасибо, что ваших детей учит не сторож и не продавец, а человек который работает почти как волонтер. Вы еще смеете гадости про учителей писать.
Галина
Для ппп: учителя, работающие в классах с наполняемостью 5-12 человек имеют зарплату практически такую же , как и в классах, где 30 и больше детей. А ведь уровень напряжения, усилий по реализация современных требований к организации учебно-воспитательного процесса существенно отличается. Не правда ли́? Не пора ли учесть хотя бы среднюю наполняемость по школе
Геннадий
Для ппп: 1) у нас продавец и сторож АТБ получают 4000-4500 грн. 2) такой рабской душе как учитель и 3000 много.
Комментировать
Єщенко Микола Дмитрович
На даний момент, для ВЧИТЕЛЯ ( з великої літери) зарплатня повинна складати 20000 грн. Все дуже просто: при радянській владі ВЧИТЕЛЬ отримував 200-220 карбованців, а враховуючи здорожчання всіх продуктів, товарів та послуг, в середньому, в 100 разів - маємо відповідь.
Виктор Наривский
Для Єщенко Микола Дмитрович: вопрос Ещенко -а какая зарплата должна быть у шахтеров металлургов и не много учителям которые отвратительно преподают
Економіст
Для Єщенко Микола Дмитрович: 200-220 - це зарплата не на ставку. моя мама на 1,5 ставки з вислугою мала 280 грн. А скільки була ставка вчителя? 180? Ну припустимо.. порівняємо з хлібом. хліб тоді вартував 20 коп. Зараз ціни дуже різняться, але візьмемо стандартний за 13 грн. 13грн./ на 20 коп = 65.140*65=9100 грн. Така зарплата більш адекватна ніж придумані 20 тис. грн. Можна ще порівняти з середньою заробітною платою. Середня зарплата в Україні в 1985 році (перед перебудовою) становила 167 руб. Коефіцієнт відношення окладу вчителя до середньої зарплати: 180/167=1,078. в 2019 році середня зарплата - 10600. 10637*1,078=11467 грн.
Не економіст
Так 140 чи 180? 180*65=11700. Крім того, хлібина, що коштувала 20 коп., важила 1 кг, зараз же - 0,5 кг. Тобто, якщо згоджуватись з Вашими аргументами, матимемо зарплату 23400 грн. А середня зарплата в даному контексті ні про що не говорить. Якщо би Ви розглядали медіанну, можна було б щось спрогнозувати. Крім того, чим нижча зарплата, тим дурніші випускники йдуть в педагоги.
Комментировать
Івака Сергій Володимирович
Я думаю так. Если тупо отчитал 18ч то 15000 хватит. А вот если с душой и по итогу выпускники со звание в кандидаты спорта то 20000. Просто для самообразования время нужно . а не поиск где можно еще подкалымить.
Виктор Наривский
Для Івака Сергій Володимирович: так как сейчас они преподают не более 10 000
Владимир
Зарплату вчителям потрібно платити за виконану роботу. За знання дітей по предмету. А за стаж та шкільні плітки платити не треба. Зараз велика частка вчителів заробляють на репетиторстві. Нічому не вчать на основних уроках, а після уроків за гроші батьків щось там пробують вчити. Не думаю, що треба платити тільки за те, що людина ходить на роботу. А грошей завжди буде мало! Ми не знаємо слова "ДОСИТЬ"!! Зарплата від 0 до 10000 грн.
БАБУШКА
Для Владимир: ВЫ КОГДА НАНИМАЕТЕ РЕПЕТИТОРА ТО ЭТО ВЫ ХОТИТЕ ИЛИ ВАШ РЕБЁНОК?ВОТ ВАМ ОТВЕТ НА ВАШ ВОПРОС ПОТОМУ ЧТО НЕТ КОНТРОЛЯ РОДИТЕЛЕЙ ЛИШЬ БЫ СПИХНУТЬ НА ШКОЛУ И ЖЕЛАТЕЛЬНО НА ВСЕ 24 ЧАСА ПОТОМУ ЧТО ОНИ ВАМ МЕШАЮТ
Комментировать