Должны ли ученики регулярно убирать школьные помещения?

Участвуйте в опросе Освіта.ua об обязательности регулярной уборки школьных помещений учениками

Должны ли ученики регулярно убирать школьные помещения?

Родители школьников имеют право отказаться от того, чтобы дети выполняли работу по уборке школьных помещений. Об этом говорится в заявлении общественной организации о принудительном дежурстве и уборке в школе. В частности, в ОО «Батьки SOS», со ссылкой на нормы действующего законодательства, отмечают, что привлечение получателей образования к выполнению работ запрещено. 

 

Освіта.ua
11.11.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Прибирання за собою - розвиток і вдосконалення навички самообслуговування та екологічної компетентності. Навчання- це нелегка праця!!! Теж не працювати?!!
????
В первую очередь ребенок должен уметь не мусорить, а не убирать . И это огромная разница.
Шишка Светлана Станиславовна
Звичайно це розвиває відповідальністьб дисциплінує. Звісно ж робота має бути відповідна віку дітей.
Иван Володимирович
Конечно должны убирать. Не нужно растить идолов на которых только молиться надо. Ребенок должен уметь убрать за собой, а это будет мотивацией НЕ МУСОРИТЬ. Всегда в школах классы убирали дежурные по классу. Я в этом году наблюдал как дети в школе напротив убирали листья. Да они это делали с превеликим удовольствием попутно набегались. И разрядка и дело сделали. Так что мамочки не переживайте так. Ничего с Вашим сокровищем не будет.
Катерина
Дитина яка навчається у школі не має 18 років, тобто вона не може працювати. А виходить, що школа змушує працювати та порушуэ Закон України Конституцію (права дити).
123
Для Катерина: Працювати дозволяється 14 років.
Бабуся
А не потрібно працювати. Потрібно прибрати після себе огризки фруктів, папірці і т.д., і тоді не потрібно буде працювати. А то "літаємо" по коридорах, кабінетах, піднісмаємо пил не витираємо взуття при вході в школу, несемо болото на підборах- і це нічого, так і повинно бути? То навчіть дітей вести себе в школі я удома, і проблема зникне назавжди. Я не думаю, що коли вдома дитина буде плювати на підлогу, мама радітиме і мовчатиме. Ось такі сумні справи.
fronmMLG
Так,давайте будемо пилинки здувати з наших дорогоцінних чад,не заставляти виконувати елементарну легку роботу(типу ,прибрати за собою речі,підмести підлогу,витерти дошку і т.д.),а потім вони закінчать нвчальний заклад чи ВНЗ і,от халепа,треба ж буде працювати!А як же працювати,коли тебе 18 років тримали на п’єдесталі і не дозволяли нічого робити,а тут "п’єдестал" закінчився і ти мусиш іти працювати як і всі люди.Чи мама з татом підуть замість свого "чада" на його роботу,бо воно (чадо)виявилося не пристосоване до життя!
Комментировать