Сталкивались ли вы с проявлениями насилия над учителями?

Участвуйте в опросе Освіта.ua о случаях насилия в отношении школьных учителей

Сталкивались ли вы с проявлениями насилия над учителями?

В связи со случаями нанесения учителям тяжких телесных повреждений Киевская городская организация Профсоюза работников образования и науки распространила открытое заявление к властям с требованием принять ряд мер по защите украинских учителей.

В частности, профсоюз обратился к украинскому парламенту с просьбой внести изменения в законодательство относительно усиления ответственности за распространение недостоверной информации о педагогических работниках, подчеркивает необходимость ввести штатные должности охранников в школах и обращает внимание парламентариев на необходимость признания буллингом жестоких действий родителей, а также психологического, физического насилия родителей относительно учителей.

 

Освіта.ua
21.01.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Найжорстокіший булінг вчитель, директор відчувають з боку відділу освіти. Приниження, цькування, різноманітні "вчительські повинності"- ось портрет управління українськими школами з боку місцевої влади. Ну і як завжди, в усьому винний вчитель і школа.
ОСВІТА.UA1648
Дуже вчасно. Хоча б не запізнилися. Потрібно було дочекатися щоб педагоги почали массово втікати на заробітки від такого відношення
Марина
Реформуючи систему освіти за зразками європейських країн,необхідно підняти авторитет вчительської професії,як,наприклад,у Фінляндії,де вчителем бути - почесно! Шановні чиновники! Дозвольте вчителю - бути ВЧИТЕЛЕМ! а не обслугою і прислугою
Яра
Для Марина: Починайте з себе. Вчіться і ви поважати труд людей, і зі сфери послуг теж. Не поважаючи, очікуєте поваги!
Комментировать
Валерій
пора вже розставити крапки. Бо на вчителя кидаються з усіх боків. З одного боку - райво, гороно, ісполкоми. з іншого - батьки. повинні бути затвердженні норми. От за це відповідає вчитель, а за це - батьки. А так вчителів роблять винними в усіх проблемах. Як приклад. В нашому місті цього літа хотіли, щоб вчителі чергували на водоймищах. це нормально?
ОСВІТА.UA1648
Для Валерій: ????
Комментировать
Козлова Лилия
Нажаль, зараз вважається нормою робити вчителя винним. Але , такі поняття, як порядність, вихованість, людяність в учнях майже відсутня. Вчитель залишився в суспільстві незахищеним!