Есть ли у КМУ воля к преодолению школьной бюрократии?

Участвуйте в опросе Освіта.ua о возможности преодоления бюрократии в школах

Есть ли у КМУ воля к преодолению школьной бюрократии?

Министерство образования намерено сократить бюрократическую нагрузку на украинские школы. Соответствующие меры предусмотрены планом по внедрению Концепции реализации государственной политики в сфере реформирования среднего образования «Новая украинская школа», утвержденной правительством.

В общем, сокращение бюрократической нагрузки на школы планируется реализовать благодаря выполнению четырех пунктов плана, которые должны быть осуществлены в течение 2018 года.

 

Освіта.ua
18.12.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Щоб подолати бюрократію потрібно звільнити всіх носіїв Радянського союзу. Управління освітою треба розглядати як управління бізнес-проектом. Показуха на всіх ланках керівництва, а ефективність прагне до нуля. Ціла армада управлінь освіти, методичних управлінь. Навіщо вони потрібні? Я всі їхні та звані рекомендації могу знайти в інтернеті ! Навчальні програми приходять з помилками рівня 3 класу. Я вибачаюсь забув, хто ж буде виганяти педагогів і учнів на демонстрації за владу.
Ірина
Для Сергій: ...То ,мабуть,Вам пощастило і ви не бачили бюрократів молодого покоління,з сучасною управлінською освітою та амбіціями...
Комментировать
Вячеслав
17 травня у Дніпрі місцевих школярів і студентів змусили 5 год. чекати на сонці президента Петра Порошенка. Того дня відвідував Дніпропетровщину з робочим візитом. Дітей зібрала місцева влада на флешмоб із нагоди Дня вишиванки о 10:00. Двох дівчат взагалі винесли, бо знепритомніли. Президент приїхав після 15:00. Про те, що заради його присутності дітей тримали кілька годин просто неба, в соцмережах повідомили жителі Дніпра. https://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_ditej-zmusili-pyat-godin-chekati-na-poroshenka/838185
Володимир
У КМУ не має яєць на такі радикальні міри. Тільки кашу розмазувати по столі. І взагалі в державі де немає верховенства закону неможливі ніякі реформи.
Валерий
как можно преодолеть школьную бюрократию, если на всех должностях облоно, гороно и т.д сидят чиновники, которые этим кормятся.