Стоит ли проводить в школах летние лагеря?

Участвуйте в опросе Освіта.ua о целесообразности проведения в школах летних лагерей

Стоит ли проводить в школах летние лагеря?

Руководителям областных департаментов образования и науки поручено провести необходимую работу по своевременной подготовке и проведению летней оздоровительной кампании детей 2017 года. В частности, на базе учебных заведений должны быть организованы лагеря с дневным пребыванием детей и обеспечены надлежащие условия пребывания в них и организована соответствующая воспитательная, физкультурно-спортивная и культурно-экскурсионная работа и т.п.

 

Освіта.ua
11.05.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Что подразумеваем под терминологией "оздоровительная кампания"? Где ??? и как?!!
Тетяна
Що не зрозуміло? Написали,школи зобов’яжуть створити умови. І будемо ми, створювати матеріальну базу самі: купувати бумагу, клей, ножиці, олівці, спортивний інвентар тощо. А повести дітей у маленькому місті нема куди. Тому і будемо самі і клоуни, і артисти, і розважальники, і кінооператори мультиків і тощо. А головне бюджетних місць зовсім мало, інші за гроші батьків. У нас аж 20 грн.
Лана
Це обовязково. У випадку відсутності можливості залишити дитину із дорослими, та роботою батьків, це дуже необхідно.
Мама школярки
Батьків примушують здати гроші і викупити путівки, незалежно від того ходитимуть діти чи ні.
Валентина Олександрівна Сідненко
Я вважаю, що не варто проводити в школах табори відпочинку. І на це є вагомі причини: 1. Намає належної матеріальної бази, я маю на увазі ігри, спортивний інвентар та інш. 2. Деякі батьки вже запланували відпочинок для своїх дітей,а їх заставляють йти в табір. 3. А деякі учні просто хочуть відпочити.