Чьи интересы отстаивала министр образования на суде Мартыненко?

Участвуйте в опросе Освіта.ua о появлении Лилии Гриневич под зданием Соломенского суда

Чьи интересы отстаивала министр образования на суде Мартыненко?

Появление министра образования Лилии Гриневич под зданием Соломенского районного суда Киева, который избирал меру пресечения экс-депутату Николаю Мартыненко, задержанному прокурорами НАБУ по подозрению в растрате денег одного из государственных предприятий, активно обсуждает образовательное сообщество.

 

Освіта.ua
21.04.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
зелена паста - зелений міністр та й взагалі освіта наша клоунада а головний клоун ліля гриневич
Олександр
Ректора - корупціонера ДДТУ (м. Камянське) проф. Коробочку О.М. підтримує міністр-плагіатор Л. Гриневич. Система кругової поруки - результат псевдореформ в освіті. Гасло корупціонерів в МОН України: "Один за всіх - і всі за одного".
Ігор
Гриневич іди у відставку Мартиненко в БАНДА НФ.ДОПОМОЖЕ.Я ПЕРЕКОНАНИЙ ЩО МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І ЗНАТИ НЕ ЗНАЮТЬ ЩО МИ ПРАЦЮВАЛИ 2 МІСЯЦІ ПРИ+8.
Ігор
У Пані Гриневич дісер плагіат на 50%. У чоловіка 1200 га землі а ринку землі в країні не має. У Польщі якби міністер освіти брав на поруки людину яку звинуватило НАБУ ЦЕ ПОЛІТИЧНА СМЕРТЬ. СПІЛКУВАВСЯ НА ЦЮ ТЕМУ З ВИКЛАДАЧАМИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВИСНОВОК ОТ ТАКА І РЕФОРМА БУДЕ В ОСВІТІ ЯК МІНІСТЕР.П.ГРИНЕВИЧ ВИ ДЛЯ МЕНЕ ПЕРЕСТАЛИ ІСНУВАТИ ЯК МІНІСТЕР І ЛЮДИНА ЧИМ ВИ КОАЩЕ ЗА ТАБАЧНИКА. ЗА ДІСЕР РОЗПОВІЛИ ТАК САМО ВИКЛАДАЧИ ХНУ.
Освітяни Київщини
Для Ігор: 100% підтримуємо !!!
Комментировать