В Украине вакцинированы 46% педагогов

Это количество включает лиц, которые прошли прививку как первой дозой, так и полный курс вакцинации

В Украине вакцинированы 46% педагогов

Количество вакцинированных работников образовательной сферы составляет 46%.

Об этом во время программы Свобода слова на ICTV сказал министр здравоохранения Виктор Ляшко.

По его словам, это количество вакцинированных педагогов включает лиц, которые прошли прививку как первой дозой вакцины, так и полный курс вакцинации.

При этом, количество вакцинированных лиц, работающих в других бюджетных ведомствах, составляет значительно больший процент.

В частности, хотя бы одной дозой вакцины привиты более 80% медицинских работников, работников МВД - более 80%, служащих Вооруженных сил более 90%.

Всего, по информации министра здравоохранения, в Украине минимум одной дозой вакцины привиты 17% взрослого населения, из которых 30% вакцинированных лиц - это люди старше 60 лет.

Как известно, Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям в ближайшее время рассмотрит вопрос введения желтого уровня эпидемической опасности по всей территории страны. Кроме других эпидемических ограничений, решение об установлении нового эпидемического уровня будет касаться и всех учебных заведений.

Освіта.ua
21.09.2021

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Тарасович
Відмова педагогів та персоналу від вакцинації демонструє зневагу до набувачів знань та їх рідних. Але в той же час, ці ж педагоги вимагають від дітей, аби вони були вакциновані, не проти КОВІДу, бо поки що дітей не вакцинують, а взагалі, за планом вакцинацій для тої чи іншої вікової групи. Педагоги особливо старшого віку - homo soveticus, - читають антивакцианторські фейки в різних соцмережах, як-то Odnoklassniki, VK, Facebook, а згодом діляться посиланнями на них зі своїми підлеглими. Особливо це видно коли в навчальному закладі існує своя група наприклад у Viber чи Telegram, і там керівник закладу публікує фейки проти вакцинації, а підлеглі звісно не ідуть проти думки керівництва. Вважаючи, начебто керівник знає щось таке, чого не знають підлеглі. І це стосується не тільки педагогічного складу закладу, а і технічних працівників. Існує також обмін фейками між керівництвом закладів в межах району, чи навіть міста. От і маємо проблему дикунства та необізнаності педагогами, тими хто несе знання, але які у той же час пропагують антивакцинаторські думки у суспільстві. І це загалом один з видів гібридної війни нашого північного сусіда з нами. Не вони будуть нас знищувати, бо нас боронять наші військові, а це зробить КОВІД. Тож не будьте зрадниками нашої Держави. Ставтеся відповідально до вакцинації, тому що це, на жаль, поки що єдиний засіб вберегтися від ускладнень, чи навіть смерті, якщо особливо ви маєте хронічні захворювання. Тож бережіть себе, та оточуючих!
Думайте
Для Олег Тарасович: Ще раз: вакцина не дає людині важко пернести хворобу (і те під питанням), але вакцинована людина спокійно може переносити вірус. А тепер підрахуйте, скільки на вакцинованого вчителя при падає невакцинованих дітей. Вакцина, в будь-якому разі, це піклування про себе, бо захищає тебе, а не оточуючих. Тому наявність 10% вакцинованих людей жодним чином не зупинить зараження 90% здобувачів освіти. Тому, або ми всі ходимо очно і хворіємо (хто легще, хто важче), або дружно йдемо на дистанційен і чекаємо, поки не вакцінуються всі.
Андрій
Для Олег Тарасович: Вибачте, але навіть слів нема, щоб вас назвати. Якщо ви такі темні не внушайте всю вашу дурь іншим. Ви змалювали педагогів, як тупих, нездатних мислити особин. Їм можна все внушити, а власного розуму в них нема. ЦЕ ВИ ПРО СЕБЕ ... Освітяни здатні, на відміну від вас мислити і робити висновки, на що не здатні такі бездарі як ви. Ви навмисно з малої літери. Хто здатен на власну думку, той просто бросить таку невдячну, дуже небезпечнгу роботу і знайде себе десь в іншому місці. Здоров’я важливіше.
Педагог
Для Олег Тарасович " кошка бросила котят- это Путин виноват" . І сюди приплели нашого "сусіда" ! Головна проблема- в головах таких,як ви. Ніхто не має права вказувати мені, як розпоряджатися власним здоров’ям і життям. Згодна з Андрієм цілком і повністю. Почнуть тиснути, не задумуючись, піду зі школи. Діти для мене небезпечніші ніж я для них. А ви (навмисно з маленької літери) навчіться поважати педагогів і людей взагалі.
Комментировать