Топ-5 Youtube каналов, чтобы собрать ребенка в школу
PR

Полезные советы о том, как собрать ребенка в школу есть на известных Youtube каналах

Топ-5 Youtube каналов, чтобы собрать ребенка в школу

Шкільна форма, спортивний одяг, якісні підручники, канцелярія – неповний список шкільних must have-речей як у старшокласників, так і в учнів молодших класів. І це ще далеко не все, адже не потрібно забувати про гаджети для навчання та розваг. Як же зібрати дитину до школи без зайвих проблем? Цікаву інформацію щодо розв'язання цього питання можна знайти на популярних Youtube-каналах.

Варті перегляду: топ-5 каналів з корисною інформацією для батьків школярів.

На яких каналах доцільно шукати відео, які допоможуть без зайвих проблем зібрати дитину до школи?

MOYO.UA.

На каналі популярного українського омні-рітейлера доступна корисна інформація для батьків, які збираються придбати гаджети для доньки чи сина. Серед десятків різноманітних відеороликів на MOYO.UA можна знайти детальні інструкції стосовно вибору дитячого телефона, планшета чи розумного годинника за мінімум часу.

Youtube канал Мойо – концентрація корисних порад від спеціалістів, простих та зрозумілих оглядів техніки, цікавих фактів про різні пристрої.

Wylsacom

Цей канал заведено вважати виключно «дорослим», та серед сотень відеороликів, представлених на ньому, можна знайти й корисну інформацію про дитячі товари.

До того ж, багато гаджетів, які потрапляють в поле зору відеоблогера Валентина Петухова і його команди, вважаються універсальними і підходять для користувачів будь-якого віку.

Мамина школа

Канал сподобається батькам учнів молодших класів. Автор каналу Олеся Новікова в своїх відео підіймає питання, пов’язані з вибором правильного одягу, спортивного та танцювального взуття, книг та іграшок для дитини. Також в роликах зачіпаються важливі психологічні моменти виховання і навчання.

Все буде добре!

Достатньо вбити в пошук по каналу слово «школа» — і на екрані відразу з’являться різні відеоролики про:

  • вибір канцелярії;
  • способи економії на шкільних покупках;
  • особливості, недоліки та переваги шкільної форми.

«Все буде добре» – канал, у якого немає шансів не сподобатися відповідальним і зацікавленим батькам.

Люблячі мами

Канал, контент на якому зацікавить кожну маму, яка прагне виростити щасливу, успішну і впевнену в собі дитину. В плейлистах «Люблячих мам» можна знайти практичні поради щодо вибору одягу, взуття, конструкторів і розвиваючих ігор для дітей різного віку. 

Рубрики «Лайфхаки», «Здоров’я» і «Поради спеціалістів» – те, на що варто звернути найбільше уваги. Саме в них сконцентрована інформація, яка допоможе не тільки зібрати речі, які потрібні дитині для школи чи дитячого садка, але й впоратися з моральною підготовкою до нових відкриттів.

Більше корисної інформації, яка може знадобитися перед початком чергового навчального року, на Youtube можна знайти завдяки системі пошуку за ключовими словами або назвами роликів.

Освіта.ua
12.03.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев