Педагоги в Киеве требовали повышения зарплат

Состоялась всеукраинская акция протеста профсоюзов, к которой присоединился образовательный профсоюз

Педагоги в Киеве требовали повышения зарплат

В среду 17 октября в Киеве состоялась всеукраинская акция протеста профсоюзов, к проведению которой присоединился Профсоюз работников образования и науки Украины.

По информации профсоюза, педагоги из всех регионов страны приняли участие в протестной ходе и выдвинули свои требования к власти.

Основными требованиями акции провозглашены необходимость повышения уровня зарплат и пенсий, остановка роста цен на потребительские товары и услуги, учет в проекте Госбюджета-2019 предложений профсоюзов.

Освіта.ua
17.10.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
На сьогодні зарплата доцента у державних ВНЗ складає 6500 грн (чистими), пенсія доцента від 2300 до 3600 грн, в залежності від зарплати. Але !!! багато науковців в Україні мають неповні оклади: 50 - 75 %., а тому такі мізерні пенсії. Треба дякувати президенту, слава Богу ми його здихаємось у 2019 році, Кабміну і особисто непрофесійному міністру МОН України у такому злиденому становищу науковців України. Зарплата і пенсії науковців в Україні найнижчі у світі. "Слава Порошенко і Гриневич !" Боже, прибери їх від нас.
Чучундрий
Тем, кто майдан не поддерживал, зарплату нужно повысить. А активистам революции гидности можно не повышать, они ради такой зарплаты 5 лет назад скакали.
Ображені викладачі
Ганьба такій системі освіти и пані міністру! Вчителям треба підвищувати зарплати, але про викладачів університетів теж не слід забувати, нам зарплату не підвищували! Доцент з більш ніж 20-річним стажем одержує зарплату як учитель школи без вченого ступеня і звання, наукового доробку тощо. Хіба це справедливо? У нас немає ніяких фондів, "вдячних батьків" з подарунками на всі свята і т. ін. Проте, є обов’язкові публікації в міжнародних виданнях, участь у конференціях, видання навчально-методичних посібників (і все - за власний рахунок!). Молоді викладачі або викладачі без ступеня і звання, взагалі одержують копійки. Хто буде йти працювати у внз, займатися наукою за таких умов?. А яка пенсія нас очікує? 5% сплачуємо пенсійний податок, а не 2% як інші, а пенсію урівняли. Який сенс взагалі тоді у викладацькій праці? Лише заради благородної мети? А цим ситий не будеш!!!!
Солнышко
Для Ображені викладачі: а что, в ВНЗ есть вакансии? И студенты вам на лапу не носят? Не смешите!!!
Комментировать
Катя
Сумно. що школу не підтроимує суспільство. У школі бачуть лише ворога для дітей та батьків. А школа та вчителі самотужки намагаються зробити дітей , а значить і все суспільство краще. А керівництво країни лише приймає закони та не поспішає їх виконувати. Нічого не контролює. Наприклад у Слов’янську в жодній школі не має нічого для НУШ. Не завези у школи ні парт, ні літературу, ні ІКТ, ні канцелярію. А вчителі намагаються вчити дітей по новому лише на ентузіазмі.
Наталья
Я полностью согласна за повышение зп для учителей, но пусть они сначала пойдут сами сдадут ЗНО по своему предмету. Если их опыт и знания соответствуют - то конечно их труд требует высокой оплаты. Просто нынешние учителя не соответствуют статусу учителя!
Алла
Для Наталья: Дорогенька, а ви просто зайдіть у клас і спробуйте провести урок. Без ЗНО, без контрольних і моніторингів. Без іновацій та інтрерактиву, без ІКТ і критичного мислення. Просто утримайте увагу 33 дітей у класі 45 хвилин, просто не дайте їм бешкетувати та спробуйте забезпечити їх безпеку. А потм вже про нинішніх вчителів та їх статус
Солнышко
Молодец, Алла. А то сплавляют своих вы.в в школу и с продленки даже не забирают вовремя и смеют что-то пипеть
Комментировать