Сроки зачисления в магистратуру в 2020 году

Даты предоставления рекомендаций для зачисления в магистратуру по государственному заказу

Сроки зачисления в магистратуру в 2020 году

Вступ до закладів вищої освіти для здобуття ступеня магістра у 2020 році відбувається на підставі чинних Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» та спеціальності 025 «Музичне мистецтво»), а також за усіма міждисциплінарними освітньо-науковими програмами на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста:

  • рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються 01 вересня 2020 року;
  • вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 06 вересня;
  • накази про зарахування за державним замовленням видається 11 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти), здійснюється не пізніше ніж 15 вересня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузей знань 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» (крім вищих військових навчальних закладів, закладів вищої освіти з специфічними умовами навчання, військових підрозділів закладів вищої освіти), 01 «Освіта/Педагогіка», 025 «Музичне мистецтво», 20 «Аграрні науки та продовольство» та спеціальністю на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, а також для вступу осіб, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма формами здобуття освіти, крім спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», за кошти фізичних та/або юридичних осіб, строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються Правилами прийому закладу вищої освіти. При цьому прийом документів починається не пізніше ніж 10 серпня і закінчується не раніше ніж 21 серпня, а зарахування на навчання за державним (регіональним) замовленням завершується не пізніше ніж 15 вересня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» та 20 «Аграрні науки та продовольство») на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста Правилами прийому закладу вищої освіти можуть встановлюватись додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у межах з 15 вересня по 30 листопада. При цьому використовуються результати єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту (включаючи спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту) або результати фахового вступного випробування та/або вступного іспиту з іноземної мови, складених у закладі вищої освіти у передбачених Умовами прийому до закладів вищої освіти випадках.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників за кошти фізичних/юридичних осіб для здобуття ступеня магістра на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2020 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2020 році.

Освіта.ua
28.08.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, если я в списке на бюджет 13-ая, а бюджетных мест 10. Два человека перевелись на другую специальность, и 3 человека не подали документы, я могу попасть на бюджет ? Или их бюджетное место сгорает ?)
Галина
Вікторія Вам задала питання -„Если человека рекомендовано на бюджет, но он продал документы в другой вуз, а я нахожусь после него, могу ли я подняться на его место?“ Ви ії відповіли -Ні. А в КНЕУ Гетьмана нас запевняють- так. То як має бути? Дякую за відповідь.
Галина
Для Галина: ніяк! Вам відповіли, що такого не буде. остатоні списки були 27 числа. На вакантне місце (на яке хтось не подав документи) з контракта переведуть пільговика. Ви не є наступною в списку у загальноукраїнському конкурсі. А той, хто був наступним можливо отримав бюджет в іншому місці
Галина
Остаточні списки на магістратури були 01 вересня. На вакантні державні місця переводять пільговіків, чи наступного з рейтингу?
Комментировать
Галина
При вступі на магістратуру В КНЕУ по спеціальності 18 держаних місць денної форми навчання. Я в списку 19, але два чоловіка із 18 також рекомендовані на бюджет на заочну форму навчання. Якщо вони подадуть документи на заочну форму, чи буде скориктуваний список до 6 вересня в системі освіта, для того щоб слідуючи бачили що вони проходять на бюджет
Влад
Для Галина: ні. Це остаточні списки
Галина
Дякую за відповідь! А якщо подадуть документи 17 чоловік ( один подасть на заочну форму на бюджет) чи буду я зарахована на бюджет денної форми навчання.
Влад
Для Галина: ні, на вакантні місця державного бюджету перевести можуть тільки пільговик, інакше місце повертається МОН
Комментировать
Наталия
Когда будут списки на бюджет? Почему бакалавров опубликовали до 12-00, а списков по магистратуре до сих пор нет?
Влад
Для Наталия: рекомендації на бюджет уже надали. Якщо у вас статус залишився допущено, то бюджету у вас немає
Наталия
А почему тогда из нет ни у кого? Бюджета ни у одного человека нет? В списках у всех написано: зареєстровано. Это на 12-00 2 сентября
Влад
Для Наталия: питайте в приймальної комісії, чому так. Статус повинен бути Допущено
Комментировать
Наталия
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, почему еще нет данных по рекомендациям касательно зачисления в "Кабінеті вступника до магістратури" ???Спасибо
Влад
Для Наталия: рекомендації на бюджет уже надали. Якщо у вас статус залишився допущено, то бюджету у вас немає
Комментировать
Семен
Добрый вопрос по магистрам я не рекомендован на бюджет может будет что люди с низшим приоритетом не подадут документы и я поднимусь на их место ,мест 7 я 11
Влад
Для Семен: не існує таких правил, ніхто нікуди не не піднімається
Виктория
Если человека рекомендовано на бюджет, но он продал документы в другой вуз, а я нахожусь после него, могу ли я подняться на его место?
Влад
Ні
Комментировать