Лица, которые могут не сдавать ЕВИ и ЕФВВ

Поступить по результатам вступительных экзаменов (вместо ЕВИ и ЕФВВ) имеют право несколько категорий абитуриентов

Лица, которые могут не сдавать ЕВИ и ЕФВВ

Цього року деякі категорії абітурієнтів можуть вступати за результатами вступних іспитів до закладів вищої освіти (замість єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ)).

Спеціальні умови щодо участі в конкурсі для вступу до магістратури поширюються на три категорії абітурієнтів:

1. Особи, які не можуть взяти участь у ЄВІ та ЄФВВ через наявність у них захворювань, які зазначені в Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Цей перелік затверджено наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року.

До таких захворювань належать активний туберкульоз органів дихання і позалегеневих локалізацій, гемофілія (тяжкі форми), стан після трансплантації кісткового мозку, печінки, нирок, інших органів (без ускладнень), хвороби ендокринної системи, цукровий діабет, хвороби нервової системи, хвороби ока та придаткового апарату, хвороби органів дихання та багато інших. Повний перелік захворювань, які дають право на пільовий вступ до магістратури, дивіться за посиланням.

2. Особи, які для виконання ЄВІ та ЄФВВ потребують створення інших особливих умов, ніж зазначені в Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Цей перелік затверджено наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України № 1027/900 від 29 серпня 2016 року.

3. Вступники, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 31 березня 2019 року (з 01 квітня).

Прийом заяв та документів від абітурієнтів, що належать до пільгових категорій, триватиме з 17 до 25 червня.

Вступні іспити в навчальних закладах проводяться з 23 до 30 липня.

Якщо абітурієнт-пільговик хоче вступати на неспоріднену спеціальність, він повинен також скласти додаткове вступне випробування. Детальніше про перехресний вступ читайте за посиланням.

Составлено в соответствии с положениями Условий приема в высшие учебные заведения Украины в 2019 году.

Освіта.ua
03.07.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев