ЗНО для поступления в магистратуру. Что нужно знать

Бюллетень Украинского центра оценивания качества образования для участников тестирования

ЗНО для поступления в магистратуру. Что нужно знать

Інформаційний бюлетень Українського центру оцінювання якості освіти для учасників єдиного фахового вступного випробування для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» в 2017 році.

Шановний вступнику! Радимо ознайомитись з Положенням про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081«Право» в 2017 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.04.2017 № 579.

Зверніть увагу! У пункті тестування можуть використовуватися технічні пристрої, необхідні для здійснення контролю за дотриманням вступниками процедури проходження вступного випробування.

Для Вас на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PІN-кодом, указаним у ньому (https://zno.testportal.com.ua/master).

У день проведення вступного випробування (03 серпня 2017 року)

Візьміть із собою необхідні документи (екзаменаційний листок та документ, що посвідчує особу (серія та номер якого вказані в екзаменаційному листку) та дві – три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку з питною водою.

Своєчасно прибудьте до пункту тестування, адреса якого зазначена в екзаменаційному листку. Допуск вступників до пункту тестування розпочинається о 9 год 15 хв та припиняється о 9 год 50 хв.

Важливо! У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, або пред’явлення їх копій, вступник не допускається до пункту тестування. В екзаменаційному листку обов’язково має бути проставлена печатка, що скріплює фотокартку з екзаменаційним листком.

У пункті тестування

Знайдіть в алфавітному списку своє прізвище, ім’я, по батькові та номер аудиторії, у якій Ви проходитимете вступне випробування.

Біля входу до аудиторії знайдіть в аудиторному списку номер Вашого робочого місця. Переконайтеся, що номер екзаменаційного листка збігається з номером, зазначеним на індивідуальній паперовій наліпці, наклеєній на робочому столі.

Допуск до аудиторії припиняється о 10 год 00 хв.

Важливо! Протягом часу, відведеного для виконання тесту, вступникам забороняється використовувати в пункті тестування та мати при собі або на робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади.

Зверніть увагу! У пункті тестування можуть використовуватися технічні пристрої, необхідні для здійснення контролю за дотриманням вступниками процедури проходження вступного випробування.

До виходу з пункту тестування Ви маєте надати уповноваженій особі УЦОЯО екзаменаційний листок для проставлення відмітки про проходження вступного випробування. Тому не ламінуйте екзаменаційний листок.

Якщо через різке погіршення стану здоров’я або виникнення інших обставин у пункті тестування Ви не зможете виконати тест, то маєте право подати заяву для участі в другій сесії вступного випробування (проводитиметься в м. Києві) до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (контактні дані розміщено на інформаційній сторінці) не пізніше 07 серпня 2017 року.

Результати вступного випробування

Результати вступного випробування буде розміщено на інформаційній сторінці 15 серпня 2017 року. Після цього самостійно роздрукуйте з інформаційної сторінки екзаменаційну картку, що є додатком до екзаменаційного листка.

Пам’ятайте! Вступник самостійно роздруковує екзаменаційну картку.

Увага! Результати вступного випробування можуть бути анульовані в разі виявлення порушення процедури проходження вступного випробування.

Апеляція

Якщо стосовно Вас допущено порушення процедури проведення вступного випробування, то до виходу з пункту тестування можете подати уповноваженій особі УЦОЯО апеляційну заяву щодо порушення процедури проведення вступного випробування.

У разі виникнення сумнівів щодо правильності встановлення результатів вступного випробування Ви маєте право протягом 3 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів до УЦОЯО.

Підготовано за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

Освіта.ua
02.08.2017

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев