Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

Постанова КМУ № 524 від 23.05.2023 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 524 від 23 травня 2023 року

Про реалізацію експериментального
проекту щодо створення резерву
працівників державних органів
для роботи на деокупованих
територіях України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Національного агентства з питань державної служби стосовно реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі — експериментальний проект).

2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, що додається.

3. Установити, що:

1) координаторами експериментального проекту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Національне агентство з питань державної служби;

2) учасниками експериментального проекту є районні, обласні військові адміністрації, військові адміністрації населених пунктів, центральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи, місцеві органи виконавчої влади, інші державні органи, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, представницькі органи корінних народів України, а також громадяни України, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях України;

3) реалізація експериментального проекту здійснюватиметься з моменту набрання чинності цією постановою та протягом воєнного стану і 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, але не більше двох років.

4. Національному агентству з питань державної служби забезпечити:

1) технічну можливість реалізації експериментального проекту відповідно до затвердженого цією постановою Порядку;

2) оприлюднення інформації про реалізацію експериментального проекту;

3) інформування щокварталу Кабінету Міністрів України про результати реалізації експериментального проекту.

5. Міністерству освіти і науки за участю Міністерства економіки вжити заходів до врегулювання питання підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів державного управління та інших осіб з метою реалізації експериментального проекту.

6. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій не пізніше ніж через два місяці після завершення реалізації експериментального проекту подати Кабінетові Міністрів України:

1) звіт про результати реалізації експериментального проекту;

2) пропозиції щодо внесення відповідних змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів за результатами його реалізації.

7. Керівникам державних органів, які є учасниками експериментального проекту, забезпечити поширення інформації про експериментальний проект серед своїх працівників.

Прем’єр-міністр України                        Д. Шмигаль

Освіта.ua
23.05.2023

Популярні новини
НМТ в 2024 году будет иметь формат «3+1» Вступительные экзамены в заведения высшего образования в 2024 году состоятся в виде НМТ по 4 предметам.
Определены школы, которые будут учить онлайн детей-беженцев МОН опубликовало перечень школ, где будет проходить изучение украиноведческого компонента детьми за границей
Стартовала регистрация на конкурс «Учитель года-2024» Участие в конкурсе могут принять педагоги школ и профтехов, стаж которых составляет не менее 3 лет
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев