Про реалізацію гранту Світового банку «Проект зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики»

Наказ МОН № 405 від 17.03.17 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 405 від 17 березня 2017 року

Про реалізацію гранту Світового банку
«Проект зміцнення науково обґрунтованої
розробки державної політики на основі
освітньої статистики та аналітики»

Керуючись положеннями Рамкової угоди щодо грантів технічної допомоги між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 14 січня 1998 року, відповідно до Листа-угоди від 24 січня 2017 року стосовно Гранту № TF0A4096 «Проект Зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики» та Договору про надання повноважень на впровадження Гранту Цільового фонду багатьох донорів з розбудови статистичної спроможності № TF0A4096 «Проект зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики» (далі - Проект) між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України від 24 січня 2017 року НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів з реалізації Проекту, що додається.

2. Призначити відповідальною за реалізацію Проекту державну наукову установу «Інститут освітньої аналітики» (Лондар С. Л.).

3. Призначити першого заступника міністра Ковтунця В. B. Координатором Проекту, який уповноважений забезпечувати нагляд за реалізацією, підготовку та подання результатів поточного та/або заключного моніторингу Проекту до Мінекономрозвитку.

4. Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики» (Лондар С. Л.) забезпечити своєчасне виконання Плану заходів з реалізації Проекту та кожного півріччя до 10 числа наступного місяця подавати до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (Новосад Г. І.) звіт про його виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       Л. М. Гриневич

Освіта.ua
17.03.2017

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
В 50 городах и районах школы будут закрыты до 8 ноября С 26 октября в Украине будет действовать новый раздел регионов по уровням эпидемической опасности
Ученики 5-11 классов перейдут на смешанное или дистанционное обучение В Минобразования сообщили, как будет происходить обучение школьников после завершения каникул
Глава МОН призвал не политизировать ЗНО Сергей Шкарлет призвал политиков не спекулировать на ситуации вокруг ЗНО
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!