Про затвердження Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регулято

Наказ МОН № 1530 від 15.12.16 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1530 від 15 грудня 2016 року

Про затвердження Плану діяльності
Міністерства освіти і науки України та
центральних органів виконавчої влади,
діяльність яких спрямовується та координується
Кабінетом Міністрів України через Міністра
освіти і науки України, з підготовки проектів
регуляторних актів на 2017 рік

На виконання статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (далі - План), що додається.

2. Управлінню з питань інформаційної політики та комунікацій (Кононенко О. Б.) до 25 грудня 2016 року забезпечити оприлюднення Плану, шляхом розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua).

3. Департаменту правового забезпечення (Ярмистий М. М.) забезпечити до 15 січня 2017 року інформування уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань реалізації державної регуляторної політики про оприлюднення Плану.

4. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту освітньої аналітики, Українському центру оцінювання якості освіти здійснювати підготовку проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Гребу Р. В.

Міністр        Л. М. Гриневич

Освіта.ua
15.12.2016

Популярні новини
Итоги недели в образовании: главные события Наиболее значимые события недели в украинском образовании
В 50 городах и районах школы будут закрыты до 8 ноября С 26 октября в Украине будет действовать новый раздел регионов по уровням эпидемической опасности
Ученики 5-11 классов перейдут на смешанное или дистанционное обучение В Минобразования сообщили, как будет происходить обучение школьников после завершения каникул
Глава МОН призвал не политизировать ЗНО Сергей Шкарлет призвал политиков не спекулировать на ситуации вокруг ЗНО
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!