Про дослідну експлуатацію модернізованого програмного забезпечення Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти

Наказ МОН № 1488 від 06.12.2023 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1488 від 06 грудня 2023 року

Про дослідну експлуатацію модернізованого
програмного забезпечення Єдиної міжвідомчої
інформаційної системи щодо набору іноземних
вступників до закладів вищої освіти

Відповідно до підпункту 78 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (зі змінами), з метою забезпечення Порядку реалізації експериментального проекту щодо організації набору до закладів вищої освіти і навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства з використанням Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року № 686, впровадження модернізованого програмного забезпечення Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти, з урахуванням наказів Міністерства освіти і науки України від 22.07.2021 № 843 «Про визначення технічного адміністратора Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти», від 20.09.2023 № 1136 «Про проведення приймальних випробувань модернізованого програмного забезпечення Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти» НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Протокол приймальних випробувань модернізованого програмного забезпечення Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти (далі — Єдина міжвідомча система), що додається.

2. Директорату цифрової трансформації (Швадчак В.-Р.) забезпечити до 08 грудня 2023 року включно передачу до державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» модернізованого програмного забезпечення Єдиної міжвідомчої системи та документації, отриманих від ТОВ «Прозорі Рішення» згідно з договором від 29.11.2021 № 2-11/273-2021.

3. Державному підприємству «Український державний центр міжнародної освіти» (Шаповалова О.) забезпечити введення з 11 грудня 2023 року включно в дослідну експлуатацію модернізоване програмне забезпечення Єдиної міжвідомчої системи, що пройшло випробування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Завгороднього Д.

Т. в. о. Міністра                                         Євген Кудрявець

КОММЕНТАРИИ
Много символов. Сократите на
Осталось символов 1000
Заполните форму, или
>Заполните форму, или