Про організацію роботи консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року»

Наказ МОН № 587 від 23.06.2022 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 587 від 23 червня 2022 року

Про організацію роботи консультативних
телефонів Міністерства освіти і науки
«Вступна кампанія 2022 року»

Відповідно до підпункту 88 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 (зі змінами), з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2022 року у закладах фахової передвищої та вищої освіти, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до закладів освіти та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про фахову передвищу та вищу освіту НАКАЗУЮ:

1. Визначити, що на період вступної кампанії з 24 червня по 09 вересня 2022 року робота консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року» здійснюються за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, (VIP - зала), де встановлюються консультативні телефони за номером 0 (800) 50-45-70.

У зазначені строки організувати прийом звернень громадян за адресою електронної пошти: vstup2022@mon.gov.ua

2. Затвердити Графік чергування працівників директорату фахової передвищої, вищої освіти у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року», що додається.

3. Директорату фахової передвищої, вищої освіти (Шаров О.) забезпечити чергування осіб, визначених Графіком чергування, зазначеним у пункті 2 цього наказу, у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року» і належний професійний рівень особистого прийому громадян та їх консультування.

4. Затвердити відповідальних працівників Міністерства освіти і науки та номери консультативних телефонів з питань:

  • загальної середньої освіти — Хоменко О., державний експерт експертної групи з питань шкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, телефон (044) 481-47-62; Давидович А., головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими органами влади головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, телефон (044) 481-47-66;
  • професійної освіти - Сидоренко В., головний спеціаліст відділу організаційної діяльності та соціальних питань головного управління професійної освіти директорату професійної освіти, телефон (044) 287-82-46; Лущик К., головний спеціаліст відділу змісту освіти та організації освітнього процесу головного управління професійної освіти директорату професійної освіти, телефон (044) 287-82-13.

5. Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти (Єресько О.), директорату професійної освіти (Шумік І.) забезпечити належний професійний рівень консультування громадян за вказаними у пункті 4 цього наказу номерами консультативних телефонів у робочий час в період з 24 червня по 09 вересня 2022 року.

6. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) для організації роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року» надати у тимчасове користування (VIP - зала) за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10 і забезпечити оптимальні умови роботи, облаштувавши 5 робочих місць комп'ютерами з під'єднанням до мережі Інтернет та телефонними апаратами, іншими необхідними матеріалами.

7. Відділу преси та інформації (Тихончик Т.) забезпечити інформаційний супровід роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року» у засобах масової інформації.

8. Призначити відповідальним за роботу приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року» головного спеціаліста відділу координації менеджменту закладів освіти головного управління вищої освіти і освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти Ручку Д.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Вітренка А.

Міністр                                                 Сергій Шкарлет

Освіта.ua
23.06.2022

Популярні новини
Опубликован консолидированный рейтинг вузов Украины – 2022 Освіта.ua составлен Консолидированный рейтинг украинских заведений высшего образования
Педагогов освободили от призыва во время мобилизации ВР приняла в целом законопроект, расширяющий категории лиц, не подлежащих призыву
МОН: вузы самостоятельно определят даты начала обучения Заведения высшего образования самостоятельно определят дату начала нового учебного года
Педагогов могут освободить от призыва ВР поддержала в первом чтении законопроект, предусматривающий отсрочку для педагогов
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев