Про надання безкоштовного доступу до Zoom

Лист МОН № 1/6677-22 від 21.06.22 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/6677-22 від 21 червня 2022 року

Керівникам закладів професійної
(професійно-технічної),
фахової передвищої та вищої освіти

Про надання безкоштовного доступу до Zoom

З метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти у період воєнного стану Міністерством освіти і науки України досягнуто домовленості з компанією Zoom щодо надання протягом 2022/2023 навчального року безкоштовного та розширеного доступу до програмного забезпечення Zoom Meetings for Education.

Розширений доступ Large Meeting дозволяє учасникам освітнього процесу здійснювати запис зустрічей, а також проводити навчальні заняття для 1000 учасників одночасно.

Просимо осіб, відповідальних за впровадження онлайн-освіти у ввіреному Вам закладі освіти, до 27 червня 2022 року заповнити форму https://mooc4ua.online/zoom для з'ясування фактичних потреб в ліцензіях Zoom. Зверніть увагу, що один заклад має подати не більше однієї заявки.

З повним переліком функцій сервісу Zoom Meetings for Education можна ознайомитись за покликанням https://explore.zoom.us/docs/en-us/education.html.

Принагідно повідомляємо, що заклади освіти, які подали заявки на розширені можливості Google Workspace for Education, отримають відповідне оновлення до серпня 2022.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся на електронну адресу [email protected].

Перший заступник Міністра                                       Андрій Вітренко

Освіта.ua
21.06.2022

Популярні новини
Лесовой и Бабак синхронно признали себя неучеными Министр образования и науки и глава образовательного комитета ВР ожидаемо отказались от «ученых степеней»
В Украине теперь можно отказаться от ученой степени В Украине создан юридический механизм отказа от ученой степени его владельцами
Вузы работают в смешанной и дистанционной форме В Украине наблюдается тенденция отказа от дистанционного обучения в пользу очного
Рейтинг университетов по показателям Scopus 2023 года Освіта.ua представляет рейтинг украинских вузов по показателям базы данных SciVerse Scopus
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев