Щодо формування конкурсного балу з урахуванням сільського коефіцієнта

Лист МОН № 1/9-400 від 21.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-400 21 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Директору ДП «Інфоресурс»

Щодо формування конкурсного балу
з урахуванням сільського коефіцієнта

На підставі поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року Міністерство освіти і науки України надає роз'яснення з питань застосування сільського коефіцієнту.

Додатково до листів МОН від 22 червня 2017 року № 1/9-346 «Щодо формування конкурсного балу з урахуванням сільського коефіцієнту» та від 20 липня 2017 року № 1/9-399 «Щодо надання роз’яснень» повідомляємо, що Міністерство освіти і науки України для забезпечення реалізації прав вступників вважає можливим у 2017 році використовувати Довідки про реєстрацію місця проживання особи, що видані відповідно до додатку 13 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207, незалежно від дати видачі та тривалості періоду реєстрації місця проживання.

Наразі приймальним комісіям надано можливість видалення або внесення позначки сільського коефіцієнту 1,02 у межах окремої заяви без внесення до електронного кабінету іншого підтверджуючого документа. Просимо Вас впродовж 21-23 липня 2017 року переглянути всі підтверджуючі документи вступників та забезпечити ухвалення обґрунтованих рішень при застосуванні сільського коефіцієнту. У разі видалення раніше встановленої позначки просимо не пізніше 24 липня 2017 року повідомити про це вступників електронною поштою, телефонним дзвінком або надсиланням СМС-повідомлення на контактний номер телефону.

У разі подання вступником особисто або засобами електронного зв’язку уточнених документів щодо місця його реєстрації просимо забезпечувати оперативне внесення або видалення позначки сільського коефіцієнту 1,02 у заявах вступників. Технічна можливість цього буде зберігатись впродовж усього строку прийому заяв та документів і впродовж шести годин після його завершення.

Перший заступник міністра         Володимир Ковтунець

Освіта.ua
21.07.2017

Популярні новини
Лесовой и Бабак синхронно признали себя неучеными Министр образования и науки и глава образовательного комитета ВР ожидаемо отказались от «ученых степеней»
В Украине теперь можно отказаться от ученой степени В Украине создан юридический механизм отказа от ученой степени его владельцами
Вузы работают в смешанной и дистанционной форме В Украине наблюдается тенденция отказа от дистанционного обучения в пользу очного
Рейтинг университетов по показателям Scopus 2023 года Освіта.ua представляет рейтинг украинских вузов по показателям базы данных SciVerse Scopus
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев