Щодо назв підрозділів вищих навчальних закладів

Лист МОН № 1/9-112 від 17.02.09 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-112 від 17 лютого 2009 року

Керівникам вищих навчальних закладів
усіх форм власності та підпорядкування

Щодо назв підрозділів вищих
навчальних закладів

Враховуючи чисельні звернення керівників вищих навчальних закладів щодо функціонування факультетів довузівської підготовки, післядипломної освіти, підготовки та по роботі з іноземними студентами, Міністерство освіти і науки роз'яснює.

Функціонування таких підрозділів, як факультетів, суперечить частині другій статті 30 Закону України "Про вищу освіту" відповідно до якої, зокрема, до складу факультету повинно входити не менше ніж три кафедри і на ньому повинно навчатися не менше ніж 200 студентів денної форми навчання.

У зв'язку з цим, Міністерство освіти і науки рекомендує привести назви зазначених факультетів відповідно до вимог частини сьомої статті 30 Закону України "Про вищу освіту", зокрема змінити їх назви на підготовчі відділення, центри післядипломної освіти та центри (відділення) по роботі з іноземними студентами, а також внести відповідні зміни у штатні розписи вищих навчальних закладів.

Міністр       І.О. Вакарчук

КОММЕНТАРИИ
Много символов. Сократите на
Осталось символов 1000
Заполните форму, или
>Заполните форму, или