Про презентацію Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» та навчання тренерів-координаторів

Лист ІМЗО № 21/08-330 від 10.03.23 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21/08-330 від 10 березня 2023 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій

Керівникам закладів післядипломної
педагогічної освіти

Про презентацію Всеукраїнського проєкту
«Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»
та навчання тренерів-координаторів

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 16 березня 2023 року у м. Львів відбудеться презентація Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» (далі – Проєкт) та перший день тренінгу для тренерів-координаторів із Волинської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Організаторами Проєкту є ГО «Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Основною метою Проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей із особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

Для урочистого відкриття Проєкту запрошуємо керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти м. Львова та експертів згідно з додатком 1.

До участі в заходах запрошуємо науково-педагогічних працівників та вчителів ЗЗСО, які пройшли відбір для навчання (додаток 2). Учасники тренінгу стануть тренерами-координаторами, котрі поширюватимуть ідею концепції «Спорт заради розвитку» під час занять для вчителів/інструкторів фізичного виховання (навчання буде відбуватися в змішаному режимі: один день офлайн (у день відкриття) та один день онлайн).

Витрати, пов’язані із участю у заході (вартість квитків, проживання за потреби та харчування) залишаються за організаторами.

Звертаємо увагу, що продовжується реєстрація закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти задля втілення ідеї та проведення фізкультурно-оздоровчих занять. Після конкурсного відбору кожен освітній заклад отримає набір спортивно-ігрового інвентарю «Цікава фізкультура», оригінальну брендову продукцію та методичні матеріали для проведення занять.

Реєстрація закладів освіти за покликанням.

Переваги для участі у Проєкті надаються закладам освіти зі шкільною командою, вмотивованою до впровадження інновацій, в яких навчання/виховання відбувається в офлайн-режимі з дотриманням безпекових умов (наявність укриття), котре розраховане не велику кількість учнів, ВПО та дітей з особливимиосвітніми потребами.

У кожному закладі освіти, відібраного до участі у Проєкті, впродовж березня-червня проводитимуться фізкультурно-оздоровчі заняття за участі внутрішньо переміщених дітей та дітей з особливими освітніми потребами, а також їх батьків/опікунів за концепцією «Спорт заради розвитку».

Звертаємо увагу, що продовжується реєстрація представників із Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей для онлайнового навчання. Педагоги зазначених областей зможуть приєднатися до проведення фізкультурно-оздоровчих занять в інших регіонах України за місцем фактичного перебування. Реєстрація за покликанням.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

  • 099-059-37-71 – Олексій Качан;
  • 067-582-91-36 – Євгенія Сливка.

Просимо проінформувати заклади освіти та сприяти участі науково-педагогічних працівників та вчителів ЗЗСО у зазначених заходах.

Директор                                            Євген Баженков

Освіта.ua
10.03.2023

Учителя не поддерживают идею дополнительного учебного года Большинство педагогов и родителей не одобряют проведение дополнительного учебного года
Школам предлагают разрабатывать собственные образовательные программы Каждое заведение общего среднего образования может разработать собственную образовательную программу
Стоимость содержания одного ученика отличается в общинах в 19 раз Содержание школ с небольшой наполняемостью обуславливают рост расходов на одного ученика
В школах могут ввести изучение правил дорожного движения В парламенте зарегистрирована инициатива по изучению ПДД в учебных заведениях
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев