Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України

Лист МОН № 1/6267-22 від 10.06.22 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/6267-22 від 10 червня 2022 року

Департаменти (управління) освіти і
науки обласних, Київської міської
(військово-цивільних) державних
адміністрацій

Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Про деякі питання національно-патріотичного
виховання
в закладах освіти України

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України (далі-МОН) зосереджує увагу на тому, що в умовах воєнної агресії Російської Федерації в Україні національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формування у громадян почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, соціальної активності та відповідальності за доручені державні та громадські справи, готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Інформуємо, що виданий наказ МОН від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641». Ресурс доступу.

Стратегічні підходи до національно-патріотичного виховання дітей та молоді визначені в Указі Президента України від 18.05.2019 № 286/219 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання». Ресурс доступу.

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 932 затверджено План дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки. Ресурс доступу.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 673 затверджено Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Ресурс доступу.

Про виконання зазначених вище постанов Кабінету Міністрів України просимо інформувати МОН у визначені терміни на електронну адресу Кононович Тетяни Юріївни: kononovych_t@ukr.net (044) 481-32-31.

Зміст листа просимо довести до відома керівників органів управління освітою різного рівня, керівників і педагогічних працівників закладів освіти та передбачити у планах роботи закладів освіти у 2022/2023 навчальному році заходи щодо підвищення рівня національно-патріотичного виховання учасників освітнього процесу.

З повагою
Заступник Міністра                                 Світлана Даниленко

Освіта.ua
10.06.2022

Рада должна принять закон об отпусках учителей, – Бабак Нерешенным вопросом является законопроект, позволяющий учителям воспользоваться обычным отпуском
Правительство установило дату начала учебного года Новый учебный год в школах начнется 1 сентября и завершится 30 июня
Учителей и учеников разрушенных школ переведут в другие Все учителя и ученики школ, которые были повреждены, будут переведены в соседние школы
Требования оплаты документов об образовании незаконны, – МОН Свидетельства о базовом и полном среднем образовании и приложения к ним выдаются бесплатно
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев