Про визначення остаточного переліку підручників 9 класу закладів загальної середньої освіти, що повторно видаватимуться

Лист МОН № 1/999-22 від 20.01.22 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/999-22 від 20 січня 2022 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних та Київської
міської державних адміністрацій

Про визначення остаточного переліку
підручників 9 класу закладів загальної
середньої освіти, що повторно видаватимуться

Шановні колеги!

Міністерством освіти і науки України листом від 16 грудня 2021 року № 1/22048-21 надіслано Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників з кожної назви підручника у комплекті з проєктом обкладинки для 9 класу закладів загальної середньої освіти (далі – заклади освіти).

На сьогодні заклади освіти здійснили вибір підручників для 9 класу та оформили відповідні результати.

На підставі узагальнених результатів вибору, які надійдуть від Департаментів облдержадміністрації, будуть сформовані пропозиції щодо переліку підручників для 9 класу закладів освіти, які можуть видаватися за кошти державного бюджету у 2022 році.

Слід зауважити, що до переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2022 році, можуть не увійти окремі підручники, обрані певним закладом освіти. У такому випадку до закладу освіти надійдуть друковані примірники тих підручників для 9 класу, які обрані цим закладом освіти за наступним пріоритетом, наприклад другим (можливо третім ...). У зв'язку з цим, результати вибору будуть оновлені.

Визначення остаточного переліку підручників 9 класу закладів освіти, що повторно видаватимуться за кошти державного бюджету у 2022 році, відбудеться з 01 до 03 лютого 2022 року в системі ІТС «ДІСО» автоматично на підставі сформованих рейтингів закладів освіти.

Задля цього:

Органи управління освітою, функції яких здійснюють структурні підрозділи з питань освіти районних, міських (районних у містах) державних адміністрацій, 01 лютого 2022 року:

  • узагальнюють оновлені результати вибору, що здійснені надсилають оновлені узагальнені результати вибору до відповідного департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій у порядку, встановленому законодавством.

Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій з 02 до 03 лютого 2022 року:

  • узагальнюють оновлені результати вибору органів управління освітою оформлені ними в ІТС «ДІСО»;
  • надсилають оновлені узагальнені результати вибору до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в порядку, встановленому законодавством (у паперовій формі на адресу 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 209, в електронній формі на електронні адреси 2018.imzo@gmail.com та navchalna_kniga@ukr.net).

Привертаємо увагу, що строки визначення остаточного переліку підручників 9 класу закладів освіти, які беруть участь у конкурсному відборі підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, залишають без змін та відповідають наказу МОН від 30 вересня 2021 року № 1049 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас)» (зі змінами, внесеними згідно з наказом МОН від 06 грудня 2021 року № 1310).

З повагою
Заступник Міністра                                         Віра Рогова

Освіта.ua
20.01.2022

МОН поручило начать прием учеников в школы Министерство образования и науки поручило организовать прием заявлений о зачислении в школы
Депутаты предлагают отменить норму 175 учебных дней Депутаты предлагают отменить нормы по продолжительности учебного года во время военного положения
Расходы на образование в 2022 году сократили на 14 млрд грн Образовательная субвенция местным бюджетам в 2022 году будет сокращена почти на 11 млрд гривен
Всем педагогам гарантируют выплату зарплаты Педагогам гарантируют обеспечение выплаты зарплаты или сохранение среднего заработка
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев