Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Наказ МОН № 1079 від 05.08.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1079 від 5 серпня 2013 року

Про проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад і турнірів
з навчальних предметів
у 2013/2014 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 вересня 2011 року № 1127 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2012–2014 роки» та від 27 червня 2012 року № 751 «Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказую:

1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – органи управління освітою) забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, російської мови і літератури, англійської, іспанської, німецької, французької мов, історії, правознавства, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, трудового навчання, педагогіки і психології, фізичної культури і спорту: І етап – у жовтні 2013 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2013 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2014 року.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

  • 2.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів з навчальних предметів 2013/2014 навчального року.
  • 2.2. Забезпечити організацію та координацію проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів згідно з додатком 1.
  • 2.3. Cформувати кількісний склад команд ІV етапу відповідних Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2013/2014 навчального року згідно з рейтингами (додатки 2-22); олімпіади з педагогіки та психології – по 1 учню 11 класу, олімпіади з фізичної культури і спорту – по 2 учні 11 класів (1 хлопець та 1 дівчина) від Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.
  • 2.4. Провести фінальний етап Всеукраїнських турнірів з навчальних предметів згідно з додатком 23.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами та турнірами з навчальних предметів.

4. Органам управління освітою подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

  • 4.1. До 16 вересня 2013 року пропозиції щодо персонального складу журі фінального етапу Всеукраїнських турнірів юних фізиків, юних хіміків, юних математиків, юних винахідників і раціоналізаторів, юних біологів, юних правознавців, юних географів, юних економістів.
  • 4.2. До 15 листопада 2013 року пропозиції щодо персонального складу журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і фінального етапу Всеукраїнських турнірів юних істориків, юних журналістів та юних інформатиків.
  • 4.3. До 5 березня 2014 року завдання ІІІ ета­пу Всеукраїнських учнівських олімпіад, звіти про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

5. Органам управління освітою відповідно Автономної Республіки Крим і областей, у яких згідно з підпунктами 2.2, 2.4 пункту 2 (додатки 1 та 23) цього наказу планується проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінального етапу Всеукраїнських турнірів з навчальних предметів 2013/2014 навчального року, подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у строки, зазначені в пункті 4 цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Міністр                                Д. В. Табачник

Освіта.ua
05.08.2013

Почти половина школьников учатся дистанционно Обучение проходит в 12 902 школах. 8 тысяч школ функционируют традиционно или смешано
Для учителей предусмотрено сокращение рабочего времени Увеличение продолжительности рабочего времени является правом, а не обязанностью работодателя
Выпускников школ освободят от ДПА Выпускников, которые завершают получение полного среднего образования, освободят от ДПА
В Киеве дети будут учиться в световой промежуток дня Такой режим обучения вводится, чтобы максимально снизить зависимость школ от отключений электроэнергии
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев