Мотивационное письмо на специальности отрасли знаний «Архитектура и строительство»

Образец мотивационного письма для поступления на бакалаврские программы специальностей в отрасли знаний «Архитектура и строительство»

Шановний Ігорю Івановичу!

Я пишу цього мотиваційного листа, оскільки зацікавлений у вступі на бакалаврську програму зі спеціальності «Назва спеціальності» у «Назва університету».

Цього року я закінчив «Назва школи» та отримав диплом з відзнакою. Я завжди цікавився та захоплювався архітектурою, і тому у школі посилено вивчав предмети, які є необхідними для професії архітектора: математику, хімію, фізику, інформатику. Я також добре володію англійською мовою.

Зацікавленість до архітектури виникла в мене завдяки моєму батькові, який працює будівельним інженером. Оскільки я мав інтерес і талант до мистецтв, батько скерував мене в цій галузі і я почав робити моделі споруд вже у віці 9 років. Зараз у мене є вражаюча колекція модельних будинків та будівель. Я продовжую створювати такі моделі й досі, а деякі мої роботи були нагороджені на регіональних та національних конкурсах.

Останні роки у школі я намагався більше дізнатися про такі предмети, як архітектурна структура, механіка та матеріалознавство. Як наслідок, я зрозумів, що архітектура не зосереджена лише на зовнішньому вигляді будівлі, а й робить акцент на більш важливі функціональні та практичні аспекти. В мене з’явилося невгамовне бажання навчатися в університеті та поглиблено вивчати архітектуру. Я прагну здобути в університеті нові навички та знання, а також освоїти нові технології, які є необхідними в роботі архітектора.

Як одне з головних професійних досягнень, я хотів би зазначити свою роботу у приватній фірмі «Назва фірми», яка спеціалізується у розробці різних архітектурних проектів. У цій фірмі я навчився розробляти проекти та дизайн будівель, житлових будинків, спортивних майданчиків та інших архітектурних об’єктів. Завдяки своїй наполегливій праці я отримав схвальні письмові рекомендації з місця праці. Завдяки цьому досвіду я здобув практичні навички проектування та планування проектів, навчився азів роботи з програмами Rhino та ARCHICAD, які є необхідними для роботи архітектора.

Я зрозумів, що обрана мною професія дуже непроста і потребує високого рівня знань та навичок, який, на мою думку, може сформуватися лише завдяки навчанню у «Назва університету». Я щиро прагну навчатися на бакалаврській програмі за спеціальністю «Назва спеціальності» для того, щоб розвинути високу майстерність у сфері розробки та управління архітектурними проектами, а також вивчити нові технології в цій галузі, які так потрібні для того, щоб стати справжнім професіоналом.

Зараз я відчуваю, що можливість працювати і навчатися в цій галузі для мене надзвичайно важлива. Тож, перед тим як звернутись до Вас, я ретельного переглянув навчальні плани та ознайомився з дисциплінами, які мені доведеться вивчати. Я усвідомив, що мені потрібно ще багато чому вчитися, якщо я хочу стати справжнім фахівцем і тому готовий важко працювати, щоб досягнути успіху.

Я прагну поєднувати навчання з практикою, а завдяки Вашому університету у мене з’явиться така можливість. На сайті «Назва факультету» зазначено, що партнерами університету по цій спеціальності є такі відомі фірми та архітектурні бюро, як «найменування фірм та бюро». Саме завдяки цьому, Ваш університет може забезпечити мені найкращі ресурси та можливості для ефективного навчання.

Щиро дякую, що виділили час для розгляду мого листа та сподіваюся невдовзі стати студентом «Назва університету».

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
06.07.2020