Мотивационное письмо на специальность «Филология»

Образец мотивационного письма для поступления на бакалаврскую программу по специальности «Филология»

Шановний Петре Андрійовичу!

Цього року я закінчив навчання у «Назва школи» та хотів би поступити на навчання у «Назва університету» на бакалаврську програму зі спеціальності «Англійська мова та література».

Відверто кажучи, я вважаю, що люди можуть досягти успіху або бути дуже успішними в тих речах, які їм подобаються, а іноземна філологія – це та сфера, яку мені дуже подобається вивчати і я прагну дізнатися про неї більше. Я дуже хотів би отримати можливість поглиблено вивчати іноземні мови, покращити свої навички як у розмовній так й письмовій мові. Я переконаний, що вивчення англійської мови та літератури у Вашому університеті забезпечить мені повне розуміння основи наукових методів та теорій у галузі мовознавства та розширить мої знання та навички. Крім того, це підготує мене до будь-яких індивідуальних чи колективних досліджень. Тому я відчуваю, що здобути ці знання та навички я зможу саме у «Назва університету», який є одним із найкращих університетів України і Європи.

Протягом навчання у школі я виявив, що мені подобаються іноземні мови і в мене є пристрасть до їхнього вивчення. Окрім англійської, я розмовляю також німецькою та французькою мовами. Однак найбільше мені сподобались уроки англійської мови, оскільки ці заняття були для мене дуже цікавими та захоплюючими. Я маю високі оцінки з цього предмету і тому часто приймав участь у змаганнях та олімпіадах. Завдяки своїй працелюбності і наполегливості, я зайняв перше місце на «назва олімпіади/змагання» і друге місце на «назва олімпіади/змагання».

Окрім цього мені було дуже цікаво знати, чим мови відрізняються одна від одної за структурою та значенням. Тому я почав самостійно вивчати практику перекладу та перекладав твори з англійської мови на українську та з української мови на англійську. Задля поглиблення своїх знання у вільний від навчання час я працював у місцевому бюро перекладів, а також удосконалив свої навички спілкування з носіями мови.

У школі я допомагав вчителю англійської мови у проведенні факультативу, а також допомагав своїм однокласникам вивчати граматику, намагаючись спростити і пояснити правила легким для них способом. Мене дуже захопило все те, що я дізнався на уроках англійської мови та під час роботи в перекладацькому бюро. За порадою мого вчителя я прочитав багато цікавої літератури з таких предметів, як лінгвістика, граматика, переклад та психолінгвістика. Особливо мене вразили такі праці як «назва книг та імена авторів». Тому я вирішив продовжити навчання в галузі мовознавства, щоб поглибити свої знання.

Дійсно, багато причин змусили мене обрати навчання в «Назва університету», але три з них є основними:

•   1. .................................................;

•   2. .................................................;

•   3. ..................................................

Я розумію, що навчання в «Назва університету» буде непростим і вимагатиме від мене значних зусиль та наполегливості, але я також вважаю, що можу протистояти будь-яким проблемам, з якими зіткнуться та отримаю максимум знань та досвіду завдяки навчанню.

На завершення я хотів би сказати, що я вмотивований здобути ступінь бакалавра «Філології» в «Назва університету», оскільки мрію поглиблено вивчати англійську мову.

Я щиро сподіваюся, що Ви розглянете мого листа та позитивно оціните мою кандидатуру на навчання за спеціальністю «Англійська мова та література». З нетерпінням чекаю Вашої відповіді.

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
06.07.2020

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!