Мотивационное письмо на специальность «Филология»

Образец мотивационного письма для поступления на бакалаврскую программу по специальности «Филология»

Шановний Петре Андрійовичу!

Цього року я закінчив навчання у «Назва школи» та хотів би поступити на навчання у «Назва університету» на бакалаврську програму зі спеціальності «Англійська мова та література».

Відверто кажучи, я вважаю, що люди можуть досягти успіху або бути дуже успішними в тих речах, які їм подобаються, а іноземна філологія – це та сфера, яку мені дуже подобається вивчати і я прагну дізнатися про неї більше. Я дуже хотів би отримати можливість поглиблено вивчати іноземні мови, покращити свої навички як у розмовній так й письмовій мові. Я переконаний, що вивчення англійської мови та літератури у Вашому університеті забезпечить мені повне розуміння основи наукових методів та теорій у галузі мовознавства та розширить мої знання та навички. Крім того, це підготує мене до будь-яких індивідуальних чи колективних досліджень. Тому я відчуваю, що здобути ці знання та навички я зможу саме у «Назва університету», який є одним із найкращих університетів України і Європи.

Протягом навчання у школі я виявив, що мені подобаються іноземні мови і в мене є пристрасть до їхнього вивчення. Окрім англійської, я розмовляю також німецькою та французькою мовами. Однак найбільше мені сподобались уроки англійської мови, оскільки ці заняття були для мене дуже цікавими та захоплюючими. Я маю високі оцінки з цього предмету і тому часто приймав участь у змаганнях та олімпіадах. Завдяки своїй працелюбності і наполегливості, я зайняв перше місце на «назва олімпіади/змагання» і друге місце на «назва олімпіади/змагання».

Окрім цього мені було дуже цікаво знати, чим мови відрізняються одна від одної за структурою та значенням. Тому я почав самостійно вивчати практику перекладу та перекладав твори з англійської мови на українську та з української мови на англійську. Задля поглиблення своїх знання у вільний від навчання час я працював у місцевому бюро перекладів, а також удосконалив свої навички спілкування з носіями мови.

У школі я допомагав вчителю англійської мови у проведенні факультативу, а також допомагав своїм однокласникам вивчати граматику, намагаючись спростити і пояснити правила легким для них способом. Мене дуже захопило все те, що я дізнався на уроках англійської мови та під час роботи в перекладацькому бюро. За порадою мого вчителя я прочитав багато цікавої літератури з таких предметів, як лінгвістика, граматика, переклад та психолінгвістика. Особливо мене вразили такі праці як «назва книг та імена авторів». Тому я вирішив продовжити навчання в галузі мовознавства, щоб поглибити свої знання.

Дійсно, багато причин змусили мене обрати навчання в «Назва університету», але три з них є основними:

•   1. .................................................;

•   2. .................................................;

•   3. ..................................................

Я розумію, що навчання в «Назва університету» буде непростим і вимагатиме від мене значних зусиль та наполегливості, але я також вважаю, що можу протистояти будь-яким проблемам, з якими зіткнуться та отримаю максимум знань та досвіду завдяки навчанню.

На завершення я хотів би сказати, що я вмотивований здобути ступінь бакалавра «Філології» в «Назва університету», оскільки мрію поглиблено вивчати англійську мову.

Я щиро сподіваюся, що Ви розглянете мого листа та позитивно оціните мою кандидатуру на навчання за спеціальністю «Англійська мова та література». З нетерпінням чекаю Вашої відповіді.

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
06.07.2020