Мотивационное письмо на специальность «Международные отношения, общественные коммуникации и региональные студии»

Образец мотивационного письма для поступления на бакалаврскую программу по специальности «Международные отношения, общественные коммуникации и региональные студии»

Шановний Вікторе Петровичу!

Цим листом я хотів би звернутися до Вас щодо вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», яка забезпечується «Назва університету» на факультеті «назва факультету». Цього року я завершую навчання у «Назва школи» і посилено готуюсь до вступу в університет.

Вивчаючи в школі історію, я звернув увагу на важливість дипломатичної служби для розвитку держави. Адже саме завдяки роботі дипломатів забезпечується її політична та економічна безпека. Останні три роки я мрію про те, щоб стати дипломатом і серйозно цікавлюсь цією професією. За цей час я прочитав багато книжок про українських та зарубіжних дипломатів, серед них такі книги як «назва та автори книг».

Визначившись із тим, ким я хочу стати в майбутньому, я почав значно краще вчитися і суттєво підвищив свій середній бал. Я розумію, що хороший дипломат повинен бути не лише розумною та освіченою людиною, але й володіти іноземними мовами, знати історію як своєї, так і зарубіжних країн. Тож за останні три роки я посилено вивчав предмети, які можуть мені знадобитися під час навчання в університеті. В мене високі оцінки з української мови та літератури, історії, англійської мови. Окрім цього, я вільно розмовляю польською, російською та німецькою мовами. З англійської та німецької мови я закінчив спеціальні підготовчі курси та маю про це сертифікати. Я також практикував розмовну англійську та німецьку мову в спілкуванні з носіями мови.

Міжнародні відносини є для мене природним вибором через мій глибокий інтерес до інших культур та сильні навички з іноземних мов. Мене також дуже цікавлять питання міжнародного розвитку, управління міжнародними організаціями, робота дипломатичної служби.

Я впевнений, що академічна освіта в галузі міжнародних відносин є необхідним фундаментом для дипломатичної кар’єри. Тому я прагну навчатися у вашому університеті на спеціалізації «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і вважаю, що це навчання стане важливим кроком для моєї майбутньої кар’єри. З впевненістю можу охарактеризувати себе вмотивованою і цілеспрямованою людиною, яка готова багато працювати для того, щоб досягнути мети.

Обираючи університет, я багато цікавився можливостями для міжнародного стажування та практики в дипломатичних та консульських установах або міжнародних організаціях. На сайті вашого університету я прочитав інформацію про те, що Ваш університет дає студентам широкі можливості для такого стажування і здобуття практичних навичок. Також, прочитавши біографію таких викладачів як «імена викладачів», я довідався, що вони раніше працювали у посольствах та консульства у різних державах і можуть не лише навчати теорії, а й розповісти про практичні аспекти роботи дипломата. Саме тому я щиро прагну навчатися саме у «Назва університету», оскільки вважаю, що він надасть мені найкращі можливості для втілення моїх мрій.

Дуже дякую за те, що розглянули мій мотиваційний лист. З нетерпінням чекаю від Вас позитивну відповідь.

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
06.07.2020