Мотивационное письмо на специальности отрасли знаний «Электроника и телекоммуникации»

Образец мотивационного письма для поступления на бакалаврские программы специальностей в области знаний «Электроника и телекоммуникации»

Шановний Ігоре Степановичу!

Я завершую останній рік навчання у «назва школи» і прагну вступити до «назва університету» на бакалаврську програму зі спеціальності «назва спеціальності». Останнім часом я постійно думаю про своє майбутнє, прагну збудувати кар’єру та стати успішною людиною, яка знайшла свій власний шлях у житті. Практично вся моя родина пов’язала свою кар’єру із сферою техніки. Я виріс серед розумних людей і це мало великий вплив на розвиток моєї особистості, тому з раннього дитинства я розумів важливість освіти.

 Мої шкільні вчителі завжди відзначали, що я маю хороші здібності з таких предметів, як математика, інформатика та фізика. Я маю високі оцінки з цих предметів. Це збільшило мій інтерес до точних наук і я вирішив пов’язати свою майбутню кар’єру з технологічною сферою діяльності, оскільки вважаю, що саме ця сфера допоможе мені стати успішним у майбутньому.

Оскільки цього року я закінчую школу, я вирішив вступити до «назва університету», який вважаю одним з найкращих університетів України. Я витратив багато часу на ознайомлення з навчальними програмами і можливостями різних університетів, і нарешті обрав саме Ваш університет серед інших університетів.

Моє перше знайомство з вашим університетом почалося зі збору конкретної інформації про нього. З даних, які я знайшов, мені вдалося скласти основну картину, яка допомогла мені зробити вибір. «Назва університету» – це один з найбільших інноваційних центрів, який бере активну участь у наукових дослідження, міжнародних програмах обміну студентів, співпрацює з великими промисловими та ІТ компаніями України. Студентів залучають до дослідницьких проектів університету, університет стимулює розвиток професійних та  підприємницьких здібностей студентів, скеровуючи їх для проходження практики до різних компаній, де вони мають можливість вдосконалити свої здібності та навчитись новому. Саме тому, я прийшов до висновку, що «назва університету» є найкращим закладом для реалізації мого потенціалу.

Що стосується бачення моєї майбутньої кар’єри, то, на мою думку у нашій країні не вистачає висококваліфікованих спеціалістів у галузі телекомунікацій. Більше того, як користувач, я не задоволений рівнем та вартістю надання різних телекомунікаційних послуг. Я б хотів зробити свій внесок у розвиток національної телекомунікації. Завершивши навчання у вашому університеті, я планую створити власну телекомунікаційну компанію для забезпечення високої якості телекомунікацій за прийнятною ціною. Для реалізації цієї мети мені потрібно вдосконалити свої лідерські якості та здобути спеціальні знання з обраної галузі знань, а це стане можливим лише, якщо я вступлю до «назва університету» на спеціальність «назва спеціальності».

На завершення хотілося б сказати, що якщо я стану студентом вашого університету, я обіцяю бути гідним членом студентського колективу.

Дуже дякую, що розглянули мою заяву. Я з нетерпінням чекаю вашої позитивної відповіді.

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
02.06.2020