Мотивационное письмо на специальность «Инженерия программного обеспечения»

Образец написания мотивационного письма для поступления на бакалаврскую программу «Инженерия программного обеспечения»

Вельмишановний Ігоре Васильовичу!

На сайті «назва університету» університету я з надзвичайним зацікавленням прочитав інформацію про бакалаврську програму за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». У цьому мотиваційному листі, я прошу Вас розглянути мою кандидатуру, як майбутнього студента за цією спеціальністю.

У червні цього року, я закінчив навчання у «назва школи» школі і отримав атестат з відзнакою. Найвищі оцінки я здобув з математики та інформатики. Я також маю високі бали з інших природничих наук, таких як хімія та фізика. Я переконаний, що ці навчальні дисципліни допомогли мені змінити себе на краще, та підготували до навчання на цій бакалаврській програмі. Однак найбільшу мою зацікавленість становлять саме математика та програмування, які я вивчаю не лише в межах шкільної програми, але й самостійно за допомогою книжок та безкоштовних онлайн курсів (зокрема, на платформах дистанційного навчання «назва платформи», «назва платформи», «назва платформи» завдяки яким я отримав сертифікати про успішне проходження курсів «назва курсу», «назва курсу», «назва курсу»).

Зацікавленість розробкою програмного забезпечення виникла в мене близько трьох років тому, коли я вперше спробував писати коди для комп’ютерних ігор на домашньому комп’ютері та створювати невеликі веб-сайти. З тих пір я страшенно захопився цим заняттям. Я почав вивчати різні мови програмування та створювати невеликі власні проекти.

Навчаючись у школі, я намагався зробити свій внесок в її діяльність, допомагаючи вчителю інформатики у проведенні занять, беручи участь у декількох заходах, таких як зустрічі з розробниками програмного забезпечення, викладачами університетів, що навчають програмуванню та ін. У 9-му класі мене обрали відповідальним за організацію учнів на час проведення заходів.

Окрім цього, я старанно вивчаю англійську мову, оскільки розумію, що ця мова надзвичайно важлива та необхідна для тих, хто має намір у майбутньому працювати у міжнародній ІТ компанії. Як мені відомо, у вашому університеті майбутні програмісти поглиблено вивчають професійну англійську мову і завдяки цьому отримують можливість під час навчання стажуватись у найкращих ІТ компаніях, що працюють в Україні.

Вдома я також багато працюю з комп’ютерами. Наприклад, минулого року я склав свій другий персональний комп’ютер з нуля, а також один для мого брата. Мені також вдалося зібрати сервер, робота над яким виявилась дуже цікавим досвідом, оскільки вона допомогла мені краще зрозуміти, як працює комп'ютер і як взаємодіють різні процесори та набори чіпів. Крім того, я самостійно виявив і подолав технічні труднощі, пов’язані зі створенням комп’ютера.

Що стосується навчання в університеті, то я прагну поєднати всі знання, які я накопичив за ці роки, і намагаюся поглибити своє розуміння інформатики та комп’ютерної техніки. Я вирішив піти цим шляхом, який  більше пов’язаний з програмним забезпеченням порівняно з апаратним, через мій більший інтерес до інженерії програмного забезпечення, що поєднується з моєю здатністю вирішувати проблеми пов’язані з розробкою комп’ютерних програм. Я відчуваю, що моя пристрасть до написання кодів дозволить мені досягти значних успіхів протягом навчання у «назва університету» університеті.

Я сподіваюся, що мені вдалося переконати Вас у своїх здібностях та вмотивованості до вивчення інженерії програмного забезпечення у «назва університету» університеті. Я дуже сподіваюся на вашу позитивну відповідь та всім серцем прагну почати вчитися у вашому університеті!

З повагою, _______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
02.06.2020