Мотивационное письмо на специальность «Международная экономика»

Образец мотивационного письма для поступления на экономические специальности, такие как «международная экономика» (экономический факультет, факультет международных отношений)

Шановний Вікторе Васильовичу!

Я звертаюся до Вас з приводу вступу на бакалаврську спеціалізацію «назва спеціальності» у «назва університету». Мене надзвичайно цікавить можливість у майбутньому розпочати кар’єру у сфері бізнесу, тож я зацікавлений навчатися за цією програмою. Я переконаний, що вона допоможе мені як у професійному, так і в особистому аспектах.

Завершуючи останній рік навчання у «назва школи» школі, я витратив чимало часу і зусиль вивчаючи предмети, що відображають мою професійну зацікавленість. Я маю найвищі оцінки з таких предметів, як математика, економіка, правознавство, англійська мова. Мій інтерес до цих дисциплін дозволив моїм вчителям залучати мене до участі у різних змаганнях та олімпіадах, де я часто опинявся на призових місцях. Так, наприклад, я зайняв перше місце на «назва олімпіади» і друге місце на «назва олімпіади» олімпіадах. Мене також дуже цікавить можливість роботи у команді, участь у наукових та професійних заходах, що організовуються Вашим університетом, участь у громадській роботі університету, а також можливість допомагати у навчанні друзям та однокурсникам. Я впевнений, що участь у цих видах діяльності допоможе мені на шляху до особистого зростання і розвитку моїх лідерських здібностей, які є необхідними для досягнення мети.

Моєю основною ціллю є створення та розвиток власного бізнесу на міжнародному рівні. З цією метою я вивчав інформацію про різні університети та їхні бакалаврські програми, які б допомогли мені досягнути моєї мети. Коли я довідався про спеціалізацію «назва спеціальності чи спеціалізації» у Вашому університеті, у мене з’явилося бажання навчатися саме на ній. Як я з’ясував, на цій спеціалізації вивчають дисципліни пов’язані як з національним, так і міжнародним бізнесом, а також значну увагу приділяють розвитку у студентів практичних навичок, які є такими необхідними для створення власного бізнесу. Тож, ознайомившись з інформацією про цю бакалаврську програму, я усвідомив, що вона є найкращою для мене з багатьох причин.

Насамперед тому, що ця освітня програма охоплює галузі, які мене цікавлять найбільше: економіка, менеджмент та управління підприємствами, фінанси, маркетинг і комунікації. Як майбутній засновник та власник міжнародного бізнесу, я повинен бути фахівцем у цих сферах, здатним аналізувати і вирішувати проблеми, з якими мені доведеться зустрітися. Я переконаний, що практичні заняття з цих навчальних дисциплін та практика на підприємствах, проходження якої забезпечує Ваш університет допоможуть мені здобути необхідні знання та набути навичок.

Другою причиною є те, що майбутнє сучасного бізнесу полягає не лише у внутрішній підприємницькій діяльності, але й у міжнародній співпраці. Споглядаючи на своє майбутнє, я розумію, що сучасний бізнес може бути по-справжньому успішним лише тоді, коли він розвивається з врахуванням міжнародних практик та у співпраці з іноземними партнерами. Ваш університет, який уклав численні угоди з зарубіжними вишами та організаціями, надасть мені найкращі можливості для вивчення бізнесу у міжнародному контексті.

Третьою причиною є те, що, навчаючись у вашому університеті, я отримаю можливість значно покращити мої навички з володіння розмовною та професійною англійською мовою. Ця мова є однією з найважливіших у міжнародному бізнесі, а концепція вивчення англійської мови, що впроваджена у Вашому університеті, дозволить мені використовувати її для налагодження нових зв’язків та поширення бізнесу на міжнародний рівень.

Я розумію, що навчання у Вашому університеті є непростим, вимагає відповідальності та значних зусиль, однак я вважаю, що зможу протистояти будь-яким проблемам, з якими зіткнуся та отримаю максимум знань та досвіду завдяки цій навчальній програмі. Я зможу не лише добре навчатися, але й сподіваюся стати гідним членом студентського товариства.

Дякую за Вашу увагу та присвячений мені час.

З повагою, __________________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
02.06.2020